Lista ocen Honda Accord VIII (179) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ErykF1
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Jak to w Kombiaku , ale nie ma się co przyczepiać , są czujniki. tyle że auto dłuuuugie ;) Ja lubię siedzieć nisko i w tym aucie można siedzieć naprawdę nisko ;)
~NEWADEC
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto duże ,szeroka maska silnika robi wrażenie- trzeba się przyzwyczaić zwłaszcza podczas parkowania.Do tyłu niewiele widać ,pomagają duże lusterka i czujniki parkowania.
~EasyRider
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przosu samochód wyposażyli w szybę, więc mi wystarczy. Polecam wersję z czujnikami parkowania i kamerą. Do tył słaba widoczność ale te gadżety problem rozwiązują w zupełności.
~dj honda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
nie jest najgorzej ale czujniki parkowania szczegolnie z tylu by sie przydaly ogolnie jest dosyc skretny w miejscu , narazie nie mialem problemu z parkowanie wycofywaniem itd
~Paweł
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo dobra, mam wersje samochodu z czujnikami i kamerą, więc zaparkować samochód nie jest trudno (bez kamery, parkowanie tyłem może być trudne - wąskie tylne okno).
~Piotr
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Lusterka i czujniki parkowania muszą być. Lusterka można ustawić że podczas cofania pokazują inne położenie np krawężnik wzdłuż którego jedziemy.
~Artur
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Przyzwyczaiłem się i są czujniki z przodu i tyłu ale są pod tym wzgledem lepsze auta w których widoczność do tyłu czy też wyczucie auta gdzie ono się kończy
~Elmoo
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Widoczność do przodu niczym nie ograniczona, boczne słupki nie ograniczają widoczności a widoczność do tylu zapewnia kamera cofania (standartbw wersjach EX)
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Ogólnie jest ok, nie co mała widoczność do tyłu, szczególnie bez kamerki. Jednakże czujniki parkowania przód / tył sprawują się bez problemów.
~tipos
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Widoczność w moim modelu jest wystarczająca, dodatkowo czujniki z przodu i tyłu oraz kamera sprawiają ze auto można wcisnąć w najmniejszą parkingową dziurę