Lista ocen Honda Accord VIII (179) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomuśekuś
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Duży kufer z tyłu ogranicza widoczność, ale tak ma większość obecnych samochodów. Lusterka duże, wygodne, widoczność jest na fajnym poziomie
~Boom
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Wszystko ok pod warunkiem, że są czujniki parkowania. Bez tego auta nawet nie kupuj. Z czujnikami trzeba się starać, żeby w coś wjechać.
~aborysowicz@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po prostu normalnie. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu załatwiają sprawę. Siedzi się nisko ( co jest zaletą tego auta) co nieco ogranicza widoczność.
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Brakuje mi wycieraczki na tylniej szybie. Nie mam czujnika parkowania i nie zawsze staję tyłem 10 cm. od krawężnika, ale przyzwyczajam się
~warex@warex.info
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
widocznośc z przodu ok. natomiast z tyłu tylko dzikei kamerze cofania ktora bardzo pomaga. Musze zazanczyc ze kamerka cofania to naprawde magia...:)
~Romek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Obniżające się prawe lusterko podczas cofanie to świetna sprawa. Czujniki parkowania przód i tył wystarczają by sprawnie manerwować na parkingu.
~edehar@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
mankament większości obecnie produkowanych aut - cóż do czasów malucha już nie wrócimy a w nim akurat było widać gdzie konczy się maska.
~cejda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
widoczność jest beznadziejna, a najgorsze, że również do przodu i na boki, a nie tylko do tyłu. Faktycznie siedzi się jak w wozie pancernym.
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma problemu z widocznością w żadnym kierunku. Do tyłu zaś prowadzi nas kamera wsteczna i zestaw czyjników wspomagających parkowanie-rewelacja.
~pantomek1977
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto jest sporych rozmiarów, jednak czujniki parkowania znacznie ułatwiają manewrowanie na parkingu. Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra.