Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (116) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~edehar@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
moim zdaniem honda accord jest tak dopracowana że tu nie istnieją usterki-drobiazgi kiedyś miałem octavie to wiecej stała w serwisie jak nią jeżdziłem fordem było jeszcze gorzej jakieś klameczki zameczki.... a tutaj moze miałem szczeście do hondy ale jeszcze nic mi sie nie urwało nie ukreciło ani tez nie odpadło.
~ Tomek501
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
coś tam skrzypnie, czasami stuknie, nie mogę zlokalizować a strasznie mnie to denerwuje ( w takim modelu zwłaszcza, kasa/klasa! Skrzypi czasami pedał sprzęgła. Bardzo delikatna przednia szyba - odpryski nie wiem skąd. Skrzypi podparcie lędźwiowe.
~aborysowicz@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Awaria głośnika drzwi przednich prawych, na początku użytkowania. Bez problemu wymieniony w ramach gwarancji. Przy 37000 wymiana obu łożysk przednich kół( hałasowały). Wymienione bez problemu na gwarancji. Obecnie awaria głośnika w lewych przednich drzwiach.
~warex@warex.info
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Mysle juz z 10 minut i nic mi nie przychodzi do głowy. Moze to ze skaplikowane sa komendy w jezyku angileskim do sterowanaia kilmą, nawigacja i radiem. ale wszytko mozna zrobic recznie tak ze jest ok. Nic sie na razie nie popsuło ale to dopiero 14000km
~irz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
mała zmiana - po niespełna 3 tygodniach musiałem wezwać assistance.... siadł akumulator. samochód stał wcześniej 3 dni po przejechaniu prawie 600 km i zonk .... jutro mam wizyte w serwisie, zobaczymy co powiedza. szkoda, bo pierwsze wrażenia rewelacyjne
~Tomek77
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma i raczej nie powinno być:), bo to przecież Honda. Jeździłem 16 lat Civiciem VI, zrobiłem nim 320 000 km i NIC się nie psuło. Mam nadzieję, że z Accordem będzie tak samo.
~Grzesiek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Minimalne ryski na lakierze w paru miejscach, nie mam pojęcia skąd się wzięły, ale o lakier raczej trzeba dbać. Poza tym jak narazie nie zauważyłem nic niepokojącego.
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nigdy jeszcze nie było w tym aucie żadnej usterki, dla porównania w peugeocie 307 w czasie gwarancji miałem 20 napraw, w Renault Laguna cewki ciągle się paliły...
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nawracające problemy z drobną elektroniką, okresowo nierównomierna praca silnika, trudna do stwierdzenia przyczyna - kilkukrotnie przeprogramowanie komputera silnika.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Sedan
7,3
9,4
11,6
~jabacom
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Oczywiści głośniki - standardowa wymiana, odpadła lewa uszczelka/owiewka przy przedniej szybie, kilka tygodni po wymianie odpadła prawa...Wycieraczki często do wymiany.
Honda Accord VIII Sedan