Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (116) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomaszO
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Zero problemów - no poza standardem czyli głośnikami Panasonic - wymiana gwarancja Hondy i to po gwarancji - szcun
~POMYSL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
dudni tłumik pod podłogą. nedzne klamki z plastiku wewnątrz auta. w niższej klasie mialem przyjemniejsze materiały
~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Na razie przy przebiegu 10 000km cisza i spokój. Honda cieszy się świetną opinią więc wierzę, że nic się nie będzie działo.
~Warszawiak
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Niestety nie wiem gdyz nie jestem posiadaczem tego auta, tylko nim jezdzilem. Aczkolwiek z tego co slyszalem to hondy sa niezawodne.
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma o czym pisać poprzednik przez 4 lata bez żadnych usterek mam nadzieję że z tym będzie tak samo. Puki co nic..
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
usterkę miał wzmacniacz, ale serwis wyjaśnił mi że to nie honda lecz panasonic, wzmacniacz bez problemów wymienili
~pawelzszu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jedyną jaką zauważyłem to trzeszczący schowek na wolnych obrotach na nierozgrzanym silniku.
~Adam
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po około 70 000 przepaliła się żarówka, po za tym kompletnie nic, wszystko działa super.
~waldi
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie działa gniazdo 12v w podłokietniku, bezpiecznik ok.Pojadę do serwisu,gdzie mnie zapraszają
~krzysiek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
UUWAGA WIELBICIELE NIEMIECKICH SZROTÓW-PRZY PRZEBIEGU 41TYS.KM.NIC NIE NAWALIŁO, NAWET ZARÓWKA.
Honda Accord VIII Sedan