Lista ocen Honda Accord VIII Sedan (116) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom525@wp.pl
Sedan 2.4i 190KM 140kW
Padł głośnik. Wymiana na gwarancji. Dla mnie to detal więc nie przywiązuję do tego żadnej wagi. Poza tym jest to auto produkowane w Japonii więc raczej nie spodziewam się niedoróbek.
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Kilkukrotne problemy z uruchomieniem silnika, problemy z oświetleniem, brzydko pachnąca klimatyzacja (nowy samochód!!!). Zaczyna trzeszczeć deska - sporadycznie ale trzeszczy.
~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Owiana złą sławą ramka szyberdachu - już naprawiłem - jest jak nowa. Głośnik też musiałem podkleić bo hałasował. Ale dla mnie to są drobnostki.
~tipos
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Kilka drobnych usterek typu, stłuczony halogen, czujniki parkowania, głośniki. Zażegnane raz a porządnie więcej nie dadzą o sobie znać.
~marco
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
usterki elektryczne-wariuje sterowanie audio w kierownicy/czekam na naprawę/,lewe tylne okno przy domykaniu otwierało się-naprawione od ręki
~GuGu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Od czasu gwarancyjnej wymiany głośników nie ma do czego się przyczepić. No może do żarówki oświetlenia rejestracji. przepaliła się ze dwa razy.
~Janusz
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Wymieniony głośnik od strony pasażera :) wada fabryczna. Chyba jeden z ostatnich samochodów klepanych w JAPAN, raczej nie powinno być problemów w przyszłości.
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Pionowa listwa ozdobna oddzielająca słupek karoserii od przedniej szyby ... odkleja się. Widać, że montowana jest na silikon. Drobiazg, ale jednak.
~Janusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Na razie bdb. Poprzednim modelem zrobiłem 200 000km i nic się nie zepsuło, najdrobniejszej usterki. Nie ukrywam że oczekuję tego samego.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Sedan
7,3
9,4
11,6
~tołdi
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo miękki lakier, odspojenie listew przyszybowych, stuki w fotelu przednim, awaria kluczyka zespolonego, piszczacy pedał hamulca.
Honda Accord VIII Sedan