Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (92) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Pomimo dużych rozmiarów zewnętrznych auto przypomina wnętrzem coupe. Wygodnie mają osoby siedzące z przodu. UWAGA - rewelacyjne siedzenia. Mam prawie 2m wzrostu i siedzi mi sie wspaniale. Ale z tyłu za mną nie usiądzie nawet dziecko. Brakuje miejsca na nogi. Wysokośc samochodu jest mniejsza aniżeli niejednego auta klasy B. Ten samochód nie nadaje się na auto rodzinne, chyba że japońskie (1,55m wzrostu). Dobrze, że żona jeździ suvem. Na wakacje...
~rychu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
najczęsciej jeżdzę za kierownicą ,lecz ostatnio miałem zaszczyt siedzieć na tylnej kanapie, było bardzo dobrze nie czułem dyskomfortu , miejsca na nogi miałem dużo ,mam 180cm wzrostu, może gdyby osoba bliżej 2 m siedziała przede mną czułbym że miejsca brak kierowca ma dobrą pozycje za kierownicą lecz trzeba się przyzwyczaic ze siedzi się niżej , jednak to Honda :) lecz po dłuzszej trasie trzeba rozprostować kości
~GuGu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie rozumiem opinii innych oceniających, którzy krytykują Accorda za małą ilość miejsca z przodu auta. Siedziałem/testowałem sporą ilość aut w tej klasie i więcej miejsca miały jedynie Superb i Peugeot 407. W Passacie to chyba zapomnieli o wysokich kierowcach. W żadnym innym aucie nie siedziałem tak ściśnięty. W Accordzie gorzej jest z tyłu, ale tylko tym, którzy siedzą za moim mocno odsuniętym fotelem.
~guzmen
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
jestem średniego wzrostu więc za mną usiądzie naprawdę wysoka osoba,gorzej gdy ktoś wysoki usiądzie z przodu bo wtedy miejsca na kolana tylko dla średniaków,dla mnie,żony i dwóch synów bezproblemowo,bardzo szeroki w środku,ale mam wrażenie że w moim civicu na nogi jest więcej miejsca,bagażnik duży ale kształt nieregularny,ja zaopatrzyłem się w bagażnik dachowy (przyda się na narty).
~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu jest porównywalna z autami klasy audi A6, mercedes E, niestety z tyłu miejsca tyle ile oferują auta klasy KOMPAKT, całe szczęście honda nadrabia to bardzo dużą ilością miejsca w szerz. W ramach wyjaśnienia, z tyłu jest trochę mało miejsca, ale np. w volvo s60 jest jeszcze mniej, mniej jest również miejsca w bmw3.
~Dawid L.
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Makabra. Mam ok 195cm wzrostu i głowa mi sie nie mieści w samochodzie. Muszę zjechac fotelem na sam dół co powoduje że siedzę zapadnięty i wygięty w literę V. Przy długiej trasie kręgosłuo boli jak diabli. Źle wysiada się z tyłu i fotele zdecydowanie nie są wygodne. Jak dla mnie auto za niskie.
~dabert@amu.edu.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Przestrzeń jest sprawą względną ;-) Z przodu zmieści się Pudzian. Z tyłu miałby problem. Na szczęście ani ja (176 cm) ani nikt z mojej rodziny nie ma takich gabarytów i z tyłu miejsca na bardzo wygodnej kanapie jest wystarczająco. Choć na nogi mogło by być trochę więcej miejsca.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
9,3
10,9
~MateuszL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla kierowcy i pasażera siedzącego z przodu jest sporo miejsca. Mniej miejsca będzie na tylnych fotelach, zwłaszcza gdy się ma małe dzieci w fotelikach. Przy wkładaniu/wyjmowaniu fotelików z ISOFIX należy uważać, aby nie porysować samochodu.
Honda Accord VIII Sedan