Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (92) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr z Wrocławia
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przodu zrobilo sie jeszcze bardziej przestronnie zwłasza na szerokośc niz w poprzedniej generacji accorda, z tyłu nie siedzę nie wiem
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
całkiem nieźle ale dla niskich i średnich osób - powyżej 190cm i trochę tuszy do tego i jest ciężko zwłaszcza z tyłu. Także wsiadanie tochę uciążliwe.
~franc_k
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
dla kierowcy wystarczająco ale nie jest jakoś bardzo przestronnie, miejsca z tyłu jest malutko, na środku można posadzić jedynie dziecko
~Romek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie jestem zbyt wysoki więc dla mnie doskonale, ale \"większy\" kolega na tylnym siedzeniu dotykał już głową podsufitki (wersja z szyberdachem)
~Artur
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przodu jest ok ale do tyłu wsiada się hmmm.... ciasno jak już się siedzi to jest ok ale wsiadanie nie jest przyjemne.
~Bartosz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
PRZESTRZEŃ DLA KIEROWCY O.K. SIEDZĄC NA TAK WYGODNYCH FOTELACH, ALE OGRAICZA TO MOCNO ILOŚĆ M-CA NA NOGI Z TYŁU
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
mogłoby być więcej miejsca z tyłu, póki co siadają tam dzieciaki i mieszczą się bez problemów razem z fotelikami
~Adam
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu - doskonale, dla dzieci na tylnej kanapie -super , dla dorosłych - dobrze
~tasinski
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przodu rewelacja. Z tyłu dla osób wysokich mało miejsca na nogi pod fotelem jak na auto z segmentu D. U mnie z tyłu jezdzą dzieci.
~ Tomek501
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Kierowca i pasażer dobrze. Do tyłu trudno się dostać - wąskie drzwi. Raczej tył dla dzieci. Przy tym modelu rodzinnym jest OK.
Honda Accord VIII Sedan