Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (92) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~POMYSL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
dla kierowcy i pasazera z przodu jest wporzadku. jednak jak juz sie usadowi wysoki pasazer z przodu, to ten z tylu ma problem. jak na te dlugosc samochodu przecietna ilosc miejsca z tylu na nogi.
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Troche problem przy wsiadaniu, zwłaszcza dla starszych osób. przestrzeń z przodu wystarczająca a z tyłu dla nóg mało miejsca. Ale bagażnik troche rozczarowuje zwłaszcza swą nieustawnością.
~gugu
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak dla kogoś o moim wzroście o którym już wspominałem z przodu super, a z tyłu no cóż... Superb to to nie jest ale w czworo dorosłych można spokojnie jechać. Najważniejsze że ja bedę trzymał kierownicę :)
~Donnie
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam 188cm wzrostu i jest dobrze. Ale po dłuższej jeździe, ok 4-5h jazda przestaje być przyjemną. Niestety siedzący z tyłu nie mogą powiedzieć tego samego. Mało miejsca na nogi
~Piter36
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Wystarczająco dużo miejsca dla 4 osób podróżujących na długich trasach, dla 5 na krótszych. Fotele z przodu szersze i wygodniejsze niż w poprzednim modelu, dobrze trzymają na boki.
~Tomek77
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Co niektórzy narzekają, że z tyłu jest mało miejsca. Dla mnie jak najbardziej OK, mam dwóch synów i nic im z tyłu nie brakuje. Z przodu super dla kierowcy i pasażera.
~Macios
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Doskonale - bo jako kierowca mam świetne miejsce \"pracy\". Z tyłu dla dorosłego może być nieco ciasno, ale jeśli jeżdżą tam dzieci i to sporadycznie to jest OK.
~Grzesiek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bagażnik spory, szkoda że trochę za niski, ale taki urok sedana. Pasażerowie miejsca mają aż nadto -m am 190 wzrostu a za mną jeszcze może dorosły normalnie usiąść.
~konrad
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z tyłu mało miejsca (jak w S60), fotele bardziej sportowe, super trzymanie boczne i podparcie. Siedzisko długie, nie męczy dłuższa podróż.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
9,3
10,9
~NEWADEC
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przodu super,z tyłu na szerokość rewelacja ,na nogi beznadzieja ,bagażnik nie rzuca na kolana,nie foremny, nie za duży,ale większego nie potrzebuję.
Honda Accord VIII Sedan