Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (92) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Daję 4 gwiazdki... ocena średnia, ponieważ z przodu miejsca tyle co w BMW 5 lub AUDI A6 = 5 gwiazdek, ale z tyłu tylko tyle miejsca na nogi co np. w VW Passacie... no ale zdecydowanie szerzej. Bagażnik średni w klasie. Jak na sedana ok.
~pantografik@op.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Miejsca w przednim rzędzie dość sporo. Na pochwałę zasługują przednie fotele, bardzo duże, szerokie, świetnie trzymają aż do ramion - w tej klasie lepszych nie spotkałem. Z tyłu nie jeżdżę, więc nie wiem, ale słyszałem , że przeciętnie???
~Elmoo
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca wystarczająco dużo, elektryczne sterowane fotele bardzo ułatwiają precyzyjna regulacje, ale przy maksymalnym odsunięciu przednich foteli pasażerowie z tylu miejsca maja niewiele
~SIARA_5
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
siedze z przodu i jezdze sam wiec ok. Nie wiem co za geniusz instalowal mocowanie pasow bezpieczenstwa z tylu ale nawet starsze dziecko siedzace w foteliku wlasciwie nie jest samo w stanie sie zapiac. To nie jest auto rodzinne.
~Robert
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo dobrze z przodu. Z tyłu kiepsko z miejscem na nogi. Miejsca mniej niż w kompakcie. To dla mnie duży minus bo wygodnie mogą podróżować w zasadzie tylko 2 osoby. Chcąc mieć samochód rodzinny trzeba wybrać konkurencję.
~kristof
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
siedzenia wyśmienite bardzo dużo miejsca masz wrazenie jazdy sportowym samochodem ja osobiście uwielbiam w nim siedzeć a zdarza sie czasem nawet spać na trasie to tak wygodnie nie społo mi się jeszcze w żadnym aucie.
~Janusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu idealnie. Dla rosłych pasażerów na tylnej kanapie w wersji z szyberdachem mało miejsca nad głową. Miejsca na nogi z tyłu przy odsuniętym maxymalnie przednim fotelu może dla dorosłej osoby być mało.
~Tomek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przodu jest ogrom miejsca, z tyłu mniej miejsca niż w innych sedanach, dzieciaki można spokojnie i wygodnie przewozić, ale 4 dorosłe osoby też się zmieszczą bez trudu, tylko robi się już wtedy ciasno.
~Marcin
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto wygląda z zewnątrz rewelacyjne, ale odbyło się to kosztem miejsca w środku. Długa maska, przesunięta kabina ku tyłowi ogranicza miejsce. Na tylnej kanapie wygodnie, ale tylko dla dwóch osób.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
9,3
10,9
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Każdy użytkownik tego samochodu w mojej rodzinie jest w pełni zadowolony. Jest wystarczająco dużo miejsca w samochodzie. Auto już z zewnątrz jest szersze niż większość w tym przedziale i podobnie w środku
Honda Accord VIII Sedan