Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW 2008-2016 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Super precyzyjny, szybka reakcja, bardzo przyjemnie jestem zaskoczony (poprzednio jeździłem BMW5 czyli samochodem który kosztował dwa raty tyle co Honda, a precyzja była taka sama, a może nawet ciut gorsza).
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Na niemieckie drogi doskonały. Twarde zawieszenie i niezłe czucie drogi. Na polskie drogie niestety każda dziura jest moja a mój tyłek i poczucie płynności cierpi. Ale czy to wina Hondy, że Polska jest inna.
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Twarde zawieszenie (jak nie w limuzynie) trochę daje się we znaki przy dłuższej jeździe, za to daje poczucie pewności w każdych warunkach drogowych, dobrze trzyma, nie kiwa przy mocnych skrętach
~Ls
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
zawieszenie: komplet wielowahaczy przód-tył, rzadkość w tym przedziale cenowym (do 150 tyś zł) ; auto przyklejone do drogi w zakrętach
~Tomasz
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Twarde zawieszenie , bardzo dobra stabilność podczas jazdy . Jazda po dziurawych drogach niestety niezbyt przyjemna , coś za coś.
~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Pięknie się prowadzi, jak po sznurku. 80 jak i 180 km/h. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem.
~marco
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
przy przyspieszaniu kierownica w obu rękach,inaczej przy nierównościach samochód ściąga.
~cegła
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Twardo, ale pewnie. Auto w zakrętach idzie jak po szynach.
~Jacek
komfortowy pierwsza wymiana klockow hamulcowych po 57 tys
~Janusz
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Układ jezdny doskonały na dobre NIE POLSKIE drogi.
Honda Accord VIII Sedan