Lista ocen Honda Civic IV (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DoPrze
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
za 5 tys złotych samochód który gwarantuje niezłe osiągi, niezawodność i ekonomiczność jest samochodem jak najbardziej wartym swojej ceny.
~WLD
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Kupiłem auto za 1500 zł i nie żałuję. El. szyby, el. lusterka, el. szyberdach. Jak za te pieniądze daje ogromną frajdę z jazdy.
~fritz_3miasto
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
za ok 4 tys zl mozna kupic troche juz przechodzony ale nadal sprawny egzemplarz i regularnie go serwisujac pojezdzic nim kilka lat :)
~Paulo
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Rynek zamiennikow do aut japonskich jest aktualnie dosc duzy wiec ceny czesci nie sa duze, a i tak wymieniasz je naprawde rzadko.
~Maciek
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Te autko jest poprostu super.. co najmniej 2 razy w roku jestem we włoszech a samochod nigdy mnie nie zawiudl.. polecam :)
~Mariusz
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Za ok.7000 (do negocjacji) może być Twoja:) Zadbana krajowa.Wiem jedno moje nastęne też będzie hondką:)Polecam 0604307071 Katowice
~MotoFan01
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny . Tak na prawdę za grosze otrzymujemy na prawdę solidny samochód.
~sekou@wp.pl
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Ceny dobrego egzemplarza są dość wysokie, ceny części średnie, lecz wynagradza to niezawodność.
~Mnisiaczka
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Jak na tak wiekowe autko wszystko chodzi super! Mam je 7 lat i nigdy mnie nie zawiodło!
~Grzegorz.G
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Dalem 1000 Euro ^^ w 2008 od pierwszego wlasciciela 79 letni dziadzius sprzedal :*