Oceny Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW 2015-2017

Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW 2015-2017

~Luk
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Długo rozgladalem sie za nowym samochdem pod uwage wchodzil nowy Golf 7 oraz Focus. I tutaj pierwszy plus dla Hondy jako jedyna oferuje 3 lata gwarancjii pozostali na silniki turbo tylko 2 lata. Serwis Hondy to 430zł (oleje filtry robocizna) rozrząd na łańcuchu (do końca silnika). Samochód wyposażony (klimatronik,podgrzewane fotele,nawigacja connect,fotele welur, tempomat i najwiekszy w tej klasie bagażnik 470l) Golf w takiej konfiguracjii to...
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
W mojej ocenie najlepsza nowe auto segmentu C. Świetny silnik 1.4 i-VTEC 100KM, wygląd, prowadzanie, zawieszenie i wnętrze. Bogato wyposażony już od najtańszych wersji. Świetnie zaprojektowane reflektory przednie z lampami soczewkowymi i wbudowanymi w reflektory LEDowymi światłami do jazdy dziennej, które w nocy przełączają się na światła pozycje i też świecą. Widok rewelacyjny, ludzie zatrzymają się na ulicach. Genialny projekt wnętrza, jak...
2,9
~PiotrJot
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
PO sprzedaży wersji z 2005 roku oczekiwałem więcej. Tandetne plastiki, plastikowa łuszcząca się kierownica, słaby silnik, problemy z wentylacją. Na własną obronę powiem że kupowałem po ciemku, w nocy i w grudniu bo myślałem że to stara dobra honda. Wcześniejszą jeździłem od 2005.
~nowakowski
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Samochód mam od trzech lat, zero jakichkolwiek awarii, bardzo dobrze trzyma się drogi, na światłach gdy inne samochodu boksują na śliskim asfalcie civic normalnie rusz. Mam w rodzinie również golfa z tego samego rocznika i civic wypada o niebo lepiej w kwestii wykonania wnętrza czy jakości użytych materiałów.
~Blackfish
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Nigdy Hondą nie jeździłem i mam mieszane uczucia. Dostałem do spróbowania wersję sport. Pierwsze uczucie to ...zachwyt i radość z jazdy. Wygląd, ilość miejsca z tyłu, ilość miejsca w bagażniku, pozycja za kierownicą, sportowe fotele. Niestety po dwóch dniach zachwyt opadł :( już po dwóch dniach.
~Artur
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
rewelacja moja pierwsza honda zawsze chciałem ja mieć! po półtora roku używania nadal zachwyca!!!

Usterki Honda Civic IX

Honda Civic IX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Endriusza
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
solidny samochód który dowiezie z miejsca A do miejsca B. Polecam jak najbardziej.
~Piotr Klimko
Hatchback 5d Facelifting 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Dla mnie perfekcja. Kupując autoktore ma 99KM Byłem nastawiony na to ze nie będzie to wyscigowka i mam mam dość oglądania co piszą inni skomląc jakie to mułowate czy też ze się nie zbiera!
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting