Lista ocen Honda Civic IX (52) - Karoseria

Na liście zabraknie 229 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomeksa25
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
W mojej opinii jedno z ładniejszych nadwozi w klasie hot-hatcha, przy okazji posiada bardzo pojemny i funkcjonalny bagażnik, więc nadaje się na rodzinne wyjazdy. Jedynym małym "-" jest fakt, iż jest to auto 4 osobowe.
~Jurek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wygląd fajny, nic dodać. Dość miękki lakier, trochę odprysków na lakierze. Wnętrze duże jak na kompakt, fotele wygodne nawet przy długich podróżach (ponad 1500 km). Bagażnik zapewnia zabranie wszystkiego na wakacje.
~Paweł
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jeśli chodzi o wygląd to zawsze jak o widzę gęba mi się śmieje (ale wiadomo - kwestia gustu). Natomiast przy dwuletnim aucie trudno mówić o trwałości, czy podatności na korozję - nic takiego się nie dzieje, więc maksymalna ocena.
~gruberto
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Szósty rok. Auto stoi w nocy w hali garażowej, w dzień (w pracy) pod chmurką, na parkingu. Zero wykwitów, zero rdzy. Lakier dość twardy (srebrny kolor). Dbam o niego politurą i twardym woskiem Soft99 12m Wax.
~Marcin
Sedan Facelifting 1.8 I-VTEC 142KM 104kW
Zawsze do Japonćów z karoseria jestem sceptyczny bo lubi pojawiać się ruda ale jak się zabezpieczy to powinno być ok, u mnie nie ma jeszcze więc jest stan blach OK ale warto dbać
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Tu nie mogę niestety dać 5 gwiazdek. Auto ma dość cienką powłokę lakieru - lekkie przetarcie już widać - niestety to minus - ale np 5 drzwi z tyłu są ok...
~humvee5
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Znakomity kształt, duży bagażnik i genialne boczne lusterka. Dużo fajnych detali stylistycznych, szczególnie opcjonalny pakiet sportowych nakładek i dyfuzorów
~arj
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Opadająca maska w dół powoduje że przed auta narażony jest na odpryski od kamieni etc. Lakier dość miękki. Korozji nie stwierdziłem.
~Kopernik
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Bardzo miękki lakier, cienka blacha, brak ocynku. Ryzyko korozji, jak to bywa w japończykach.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX
6,1
7,6
8,9
~Jocker07
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Lakier dosyć miękki i bardzo cienki. Korozji do tej pory żadnych nie mam ale to pewnie zasługa garażowania.