Lista ocen Honda Civic IX Tourer (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zdenek84
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Kierowca siedzi dość wysoko (nawet w najniższym położeniu). Więc jak ktoś ma ponad 180 cm i lubi siedzieć na "podłodze" niech poszuka czegoś innego. Ja mam 184 cm i pozycja w najniższym ustawieniu jest dla mnie idealna. Kierowca czuję obudowany ale nie stłamszony więc dla mnie to odpowiada. Miejsca z tyłu jest tyle co większości rywali. Może nieco większa jest Octavia, z kolei Mazda 3 na pewno nieco mniejsza z tyłu. Także pod...
~pawelwisnie
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Miejsce dla kierowcy myślę że OK choć osoby dużej postury mogą mieć kłopot, siedzi się dość wysoko w najniższym położeniu fotela, miejsca dla pasażerów jest wystarczająco na komfortowe podróżowanie choć uwaga osoby wysokie mogą mieć problem, no i minus brak miejsca pod przednimi fotelami (wiadomo umiejscowienie baku za to plus na większy bagażnik). Minus za brak regulowanego odcinka lędźwiowego w fotelu na trasie ponad 1200 km brak większego...
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Duży bagażnik, dodatkowo super ergonomiczny i w połączeniu z rewelacyjnym systemem składania tylnych siedzeń sprawia że ze zgrabnie wyglądającego samochodu można zrobić vana. Przedział pasażerski dopasowany dobrze dla ludzi do 180cm wzrostu, wyższym będzie juz raczej ciasno. Stąd 4. Chociaż sądząc po wyglądzie zewnętrznym przestrzeń może zaskakiwać.
~Woj
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jako kierowca (182cm) czuję się wygodnie, choć może nie zaszkodziłaby regulacja odcinka lędźwiowego. Choć za mną nie mieścił się fotelik ustawiony tyłem do kier. jazdy i w zamian siedziała żona, która się mieściła, ale nie jakoś szczególnie komfortowo (zwłaszcza że podłoga się podnosi pod przednim fotelem przez zbiorniki paliwa)
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Ogromny bagażnik. We wnętrzu wystarczająco miejsca dla osób do 1.85m. Wyżsi będą mieli pewnie ciasno, ale dla mojej rodziny samochód jest bardzo przestronny. Niewielką wadą jest dość skromna ilość schowków z przodu. W sedanie poprzedniej generacji łatwiej było wrzucić gdzieś klucze i jakieś pierdółki.
~Michał
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jest ok, trochę może kierowca i pasażer z przodu jak mają wzrost powyżej 180 to mogą dotykać podsufitki. Jak to dziś określiła moja koleżanka z pracy (Japoński rozmiar auta)
~Rafał
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Po prostu lubię tym autem jeździć, pokonaliśmy trasy od Czarnogóry po Włochy i Austrię i nikt z rodziny nie protestował przed kolejnym wyjazdem
~Bart
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Pasażerowie (8 i 5 lat) twierdzą, że z tyłu jest im bardzo wygodnie.
~kon
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
nie jest źle. Nie mam problemów ze zmieszczeniem się ani z przodu ani z tyłu.
~jarkucin
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Z przodu jest bardzo dobrze. Z tyłu nie ma gdzie wcisnąć stóp. Mam 186 cm wzrostu.
Honda Civic IX Tourer