Lista ocen Honda Civic VI Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1996-2001 (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Heiner
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Bardzo dobre, trzeba tylko pamiętać o utrzymywaniu filtra kabinowego w dobrej kondycji, bo potrafi skutecznie \"zatkać\" całą wentylację. Zimą szybko robi się ciepło, latem klimatyzacja radzi sobie z nawet największymi upałami. Parowanie szyb przestaje być problemem jeśli włączymy klimatyzację.
~Jackob666
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Hanka nagrzewa się do temperatury roboczej w ciągu ok 3km, nie mówię tu ze od razu można cisnąć gaz do deski, po około 8km, po pierwsze skręcamy grzanie do połowy imożna sobie troszkę pozwolić, a jak zrobimy 15km to grzanie dajemy na 1/3 w zimie i wystarcza
~Jachu123
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Kolejny plus to wentylacja. Nawet w upalne dni nie trzeba mieć włączonej klimy. Wystarczy zwykły nawiew na pierwszym biegu i już leci przyjemne chłodne powietrze. W innych markach to raczej jest niespotykane w upalne dni.
~mxgts
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
niestety nie mam klimy :( w zimie szybko się nagrzewa, latem no cóż nawiewy na nic się zdają, ale jak się otworzy szyby + szyberdach jest ok ( dla osob z przodu, gdyż osoby jadące z tyłu zawsze narzekają na ogromny przeciąg ;-)
~jarek1502
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Mój egzemplarz jest wyposażony w klimatyzację i szyberdach to najlepsze połączenie. A co do ogrzewanie byłem bardzo miło zaskoczony, ogrzewanie działa bardzo szybko nawet w największe mrozy.
~alanp
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Brzydkie i stawiajace opor pokretla. Poza tym bardzo dobra klima i ogrzewanie. Nagrzewa i schladza sie szybko. Minusem klimy jest odczuwalne obciazenie silnika, wyrazajace sie lekkim spadkiem mocy.
~d16y7
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jeszcze nie spotkałem auta w którym tak szybko nagrzewało się wnętrze ,jedyny minus to brak klimy latem ale da się wytrzymać
~joker7776@wp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Zima szybko cieplutko, upały klima na 5, nawet sam nawiew przy względnie wysokich temperaturach daje sobie dobrze rade.
~...:::MiKE:::...
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Grezeje dobrze, wskaznik mocy nawiewu taki super suwak wkoncu cos, a nie kolejne okrutne pokrętło jak wszedzie.. Klima rowniez OK.
~szajba
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Dobrze grzeje, pod warunkiem że jest wyczyszczony filtr przeciwpyłkowy ( za schowkiem pasażera)
Honda Civic VI Coupe