Lista ocen Honda Civic VI Hatchback (439) - Widoczność

Na liście zabraknie 500 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~asd
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
188cm wzrostu. Dla mnie idealnie. Nie przeszkadzają mi słupki przednie. Brak podziału szyby drzwi - ekstra. Przy parkowaniu zawsze zostaje zapas bezpieczeństwa mimo, że wydaje się "na styk". Bez zarzutu.
~gwiecko
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Widoczność przez szyby bez zarzutu - ale ciekawostka - połamały mi się w krótkim czasie obie obudowy lusterek (na myjni pod bezpośrednim strumieniem Karchera). Niestety plastiki nie wytrzymują czasu
~jachu24
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przód ma doskonała widoczność (widać nawet trochę przednia klapę silnika), co daje bezpieczniejsze manewrowanie przy parkowaniu na żyletki. Boki przecięta widoczność. Z tyłu słabo szczególnie ze spojlerem.
~jpal
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Niesamowita widoczność w każdą stronę, duża szyba przednia i tylna, siedzi się dość nisko i osoby przyzwyczajone do aut miejskich mogą czuć się dziwnie, ale mnie to akurat nie przeszkadza.
~martib
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Z przodu znakomita widocznosc lecz jesli chodzi o tyl to jest z tym maly problem, w tylnej szybie malo widac szczegolnie wlozonymi zaglowkami w tylnej kanapie. Ale da sie przyzwyczaic :)
~Hondziak
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
jeździłem różnymi autami podobnej klasy i wielkości... i najgorzej chyba mi się jeździło Corsą... tam słupki przednie zasłaniały wszystko... w Civic'u jest nieźle fotele dość nisko - jak dla mnie extra
~mikam@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Tutaj tylko dobrze. Dość wysoko umieszczona pokrywa bagażnika zasłania pole widzenia przy cofaniu, ale przy odrobinie wprawy można "wyczuć" samochód. W przód i na boki widoczność super.
~corleono@web.de
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Przednie słupki są trochę zbyt toporne jak na mój gust. Jeżeli ktoś się postara i ustawi samochód pod odpowiednim kątem, to może nie zauważyć samochodu nadjężdżającego z boku. Zdarzyło mi się.
~Marek Małyszko
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
no nie wiem. czytam te posty i nadziwić się nie mogę zachwytom nad widocznością z przodu. po 3 m-cach użytkowania 3 razy w coś zahaczyłem!!! z tyłu widzę wszystko. chyba ze mną coś nie tak.
~Piotrek
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Do tyłu kiepsko? Nic podobanego - moze to kwestia wzrostu kierowcy bo ktoś niski, siedzący nisko (bo tak się siedzi w H.C.) może mieć problemy - ja nic takiego nie odnotowałem - parkuję "na żyletki".
Honda Civic VI Hatchback