Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW 1995-2001 (306) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MR
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
w wersji hatchback kierowca i pasażer mają dużo miejsca, jednak wysocy pasażerowie tylnej kanapy mogą narzekać
~EDDY7
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
z przodu duzo miejsca napewno przestrzenniejsza jak polo ibiza czu suzuki grand vitara 3dzrzwiowa masakra pali jak stodola
~davvid
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
4 osoby plus ich bagaż (w miarę rozsądku) zmieszczą się bez problemu. Ja mając 180 cm i raczej \"potężną\" budowę nie mogę narzekać.
~Badman
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jak na samochód tej wielkości miejsca jest pod dostatkiem. Wyżsi pasażerowie mogą narzekać na brak miejsca z tyłu.
~bartosz.stanczyk@gmail.com
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jestem niewysoką osobą i jest mi wygodnie praktycznie w każdym miejscu. Za kierownicą jak i w miejscu pasażera.
~jpal
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu, bardzo duży bagażnik + możliwość złożenia kanapy - wiozłem bez problemu 2 rowery, 4 pary nart,
~geno
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Z przodu bardzo dużo miejsca i wygodnie. Na tylniej kanapie już kicha - brak miejsca na stopy w przestrzeni pod fotelami.
~Paul
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Na te gabaryty jest bardzo dobrze. Duży kufer i wygodnie miejsca dla 4 osób. Więcej od kompaktu chyba nie trzeba wymagać
~Simonus
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Super-full miejsca, świetne wygodne siedzenia, dużo miejsca(z tyłu może osoby wysokie mogą mieć problem) bagażnik pojemny.
~Hondziak
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
ocena podkreślam jak na tę klasę... Civic 3D wygląda na małe auto, ale miejsca z przodu (186cm) i z tyłu jest całkiem sporo...
Honda Civic VI Hatchback