Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW 1995-2001 (306) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alan
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
mam 190 cm ...z przodu siedzi się wygodnie ...z tyłu wysoki nie haczy o sufit....duży plus za to !
~W_M_Wawa
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Z przodu super a z tyłu też bardzo dobrze. Samochód wygląda na małya jednak pasażerów zaskakuje
~Użytkownik_Hondy_Civic
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Dla kierowcy wystarczająca. Pasażerowie z tyłu przez te kilka lat narzekali tylko, że nie mają swoich drzwi.
~Mariusz
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyłu trochę mniej na nogi dla dorosłych ale w końcu to auto kompaktowe.
~deviil
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
nawet z tyłu nie mozna nazekac na brak miejsca a mam 186cm wzrostu duzo miejsca nad głową i wogole
~Marek Małyszko
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
dla mnie bomba - przynajmniej z przodu:) ale z tyłu też ekipa nie narzeka. w 5 osób jechaliśmy - było spoko.
~Bartek
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jak dla mnie bomba. pasażerem bywam rzadko, a jak już, to w takim stanie, że mi się wszystko podoba ;-)
~M
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
U kierowcy świetnie, ale przy maksymalnie odsuniętym fotelu z tyłu jest mało miejsca.
~Jędrek
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Bez zarzutu. Ale co zrobić z lewą nogą na trasie ??? Może przydała by się jakaś podpórka?
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
8,9
~Grzegorz Zatryb
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jak na te klase jaest naprawde duzo miejsca, tylna kanapa znakomita, przednie siedzenie prawie sportowe
Honda Civic VI Hatchback