Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW 1995-2001 (306) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AAA
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Kierowca i pasazer - super. Z tylu... a kogo obchodzi tyl? :) Zawsze zostaje autobus lub taksowka. Ogolnie jest ok.
~sZuMiK
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
przestrzeni jest bardzo duzo mimo tak malego samochodu. Na tylnej kanapie naprawde idzie sie wygodnie rozlozyc.
~Radek
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Autko jest całkiem pojemne no może poza bagażnikiem. Często jeżdżę z kumplami i nigdy nikt nie nażekał że jest mu z tyłu ciasno
~evee
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
w zasadzie nie wiem jak tam pasażerowie, bo ja z tyłu nie jeżdze, ale za kierownicą można się uczciwe rozłożyć;)
~michał74
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
no niestety 3 drzwiowa wersja nie pozwala na przeworzenie z tyłu słoni ale z przodu co mnie najbardziej interesuję to super
~por. borewicz
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
(5-) minus wlasnie za przestrzen na nogi dla pasazera obok kierowcy, poza tym, auto jest na prawde duze w srodku, wygodne i szerokie
~Andziolina
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
z przodu wystarczająco miejsca. Z tyłu juz gorzej, ale dla osób powyżej 190 cm. Jechalismy ostatnio w 4 w góry i nikt nie narzekał :)
~pasta
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
przy wzroscie do 180 to nikt nie powinien narzekac (przod), z tylu nie jechalem, ale pasazerownie nie marudzili
~Marcel
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Mam 188cm wzrostu i za moim fotelem jest wystarczająco miejsca dla pasażera. Bagażnik pomieści rzeczy na wyjazd spokojnie
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
8,9
~Honda sapiens
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
z przodu bardzo dobrze i wygodnie (mam 195cm :-D) tył słabo... ciasno przy maksymalnie cofniętym fotelu kierowcy
Honda Civic VI Hatchback