Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW 1995-2001 (272) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 328 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radosław Olejniczak
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Trochę za drogie są te hondy w stosunku do toyoty. Ale z drugiej strony nie powinniśmy porównywać Audi do Skody.
~honda 4 ever
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Za taką cenę ciężko kupić lepszy samochód. Prawdę mówiąc wg mnie to niemożliwe, ale chyba jestem fanatykiem tej marki.
~Edwin
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
w czerwcu 2005 zapłaciłem za nią 21900, myślałem, że przepłaciłem, ale przez rok zrekompensowała mi wydatek i oby tak dalej!
~piotr
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
wielokrotnie przekonywałem się, że dobry towar (co by to nie było) nie może być tani, nie inaczej jest w przypadku mojego auta
~pasta
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
za te same pieniadze mozna kupic mlodsze auta, ale gdybym znowu wybieral samochod wybralbym tez civica, mimo tego silnika...
~Agacik
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Żeby dobrze kupić, trzeba odpowiednio dobrze wydać. Ale tu nie ma co oszczędzać. Święty spokój na długie lata.
~Honda sapiens
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Honda jest droga...to fakt...zarówno nowa jak i używka.... ale pokażcie mi honde w komisie.............. wydać kase naprawde warto!!!
~ Stach strażak
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Przez 2 lata auto straciło na wartości ok. 6 000 zł. No cóż spadły ceny... Ale nie żałuję. Następne też HONDA!!! (Hondziwka)
~Bartek
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Niestety za tak dobre autko trzeba troche zapłacić. Wydana kasa szybko jednak zwraca się, bo samochód nie wymaga wielu napraw.
~Malkontent
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Kupiłem i żałuję za te pieniądze ( zapłaciłem w zeszłym roku 24tys.zł. ) można mieć wiele bardziej interesujących aut tej klasy
Honda Civic VI Hatchback