Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW 1995-2001 (272) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 328 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~johny37@interia.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Honda klasa sama w sobie,kto ją posiada ten zrozumie kto jest na kupnie niech kupi sam się przekona co to znaczy "japończyk"
~gregzi@interia.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
nawet uzywane dosyć drogie, ale wynika to z popytu, który jest spowodowany dobrą jakością i ogólną atrakcyjnością auta.
~luki@liderlink.net
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jak ktos ma zamiar kupoac uzywany samochod to polecam civika nawet zestosunkowo duzym przebiegiem szcegolnie te produkowane w Japonii
~Marcin
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Mechanicznie auto idealne jak dla mnie, nie ma co się psuć. Tylko kupować uszanowane egzemplarze.
~mariusz
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
wszystko w porządku oprócz blacharki mogło byc to auto lepiej zabezpieczone przed korozją
~asd
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Samochody tej marki trzymają sie w cenie ale są tego warte. Dają dużo przyjemności z jazdy.
~Jacek
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Auto kosztowało nieco ponad 40 tys. dobrze, że nie kupiłem Escorta nad którym też się zastanawiałem.
~Jaro
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Doskonała relacja ceny do jakości. Na rynku aut używanych ciężko znaleźć \"coś\" lepszego.
~ljastrzab
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Za takie pieniadze nie mozna kupic lepszego samochodu, a przynajmniej bardziej niezawodnego.
~woooj
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jak wiadowo nie od dziś Honda trzyma wartość. I słusznie za coś dobrego trzeba zapłacić.
Honda Civic VI Hatchback