Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW 1995-2001 (272) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 328 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alan
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
gdyby nie ta cena ...ten rocznik z klimą to ok.15000zł ...za taką kasę można kupić auto włoskie,koreańskie..powyżej 2000r.ale co jest ważniejsze rocznik czy jakość?...każdy ma wybór.
~NeverDark
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
jak na japońca - to trochę się boję awarii (wiadomo - ceny części), ale gdybym miał cos innego - to pewnie już bym wsadził w maszynę tyle, że teraz bym podliczał wydatki.
~marwia@gmail.com
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Za niezawodność trzeba płacić na początku ale na prawdę się opłaca. Juz kilka razy się przepraszałem z moją hondą i myślę, że jeszcze mi sporo będzie służyła ....
~jacocartman@tlen.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o samochody nowe cena za wysoka do całokształtu oferowanego pojazdu. Korzystnie natomiast przedstawia sie cena w przypadku samochodów 2,3 letnich.
~widmo555
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
autko jest troche drogawe w porownaniu do konkurencyjnych samochodow, ale opłaca sie zapłecic pare zł wiecej i miec spokojną głowe nie martwiac sie ze zaraz sie cos sypnie
~Łukasz
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Auto bardzo dobrze poskładane, na wet po 18 latach nic nie skrzypi i nie lata, minus dla szybko wycierającego się kluczyka. Miałem to samo w Hondzie FR-V.
~aleframazon
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
poniżej 10 000PLN dostajemy auto które każdemu singlowi (mówię o wersji 3d) się spodoba, ewentualnie para z małym dzieckiem tez się pomieści :-)
~Daniel
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Ceny mogą być troszkę zaporowe ale Civic dobrze trzyma swoją wartość więc nie warto oszczędzać i szukać troszkę droższej oferty w lepszym stanie.
~Piotr 69
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Myślę że trafiając na zadbany egzemplarz,w którym regularnie wymieniano materiały eksloatacyjne,samochód odpłaci się długą i bezawaryjną jazdą.
~czarus
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
auto z komisu za 11 tyś. sentyment do niej zawsze zostanie :) Ale drugi raz bym nie kupił ze względu na wysokie spalanie i ciut za ciasne wnętrze
Honda Civic VI Hatchback