Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michalutp@interia.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Za silnik V-tec trzeba wydać więcej niż za 1.4 czy 1.6 które palą więcej, Ale i tak brałbym V-tec a ogólnie jakość do ceny jest super ja swojego cenie na jakieś 8300 zł i uważam że to niska cena za auto do którego można wsiąść wieczorem i jechać do Amsterdamu... Niestety sprzedaję dal zainteresowanych: michalutp@interia.pl
~Stig
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Nie żałuję ani złotówki. W tym samym czasie znajomi kupili 2 inne samochody i zdecydowanie honda wyszla najtaniej, najmniej paiła i była najszybsza. W tej kategorii samochodu naprawde dobry wybór ale ważne żeby mieć vtec-a.
~Pablito21Oni
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Auto warte sporej sumy jaką trzeba za nie zapłacić. Rekompensuje to zaletami które wymieniłem wyżej. Jeśli chodzi o części to nie są drogie i cieszy to że rzadko trzeba je kupować i wymieniać.
~tadziu
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Myślę, że dobrze, na pewno auto będzie droższe od swoich niemieckich czy francuskich konkurentów, ale warto trochę dołożyć i mieć gwarancję jakości i niezawodności, świetny poziom wykonania
~radbo
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Honda jest stosunkow drogim autem w porownaniu do konkurentow ze swoich lat czy GOLF 3 Astra A nie mowiac o Peugeotach. Jednak odwdziecza sie nie zawodnością i duzo lepszym wykoananiem
~Mr. R
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Samochód kupiłem za 8.000 PLN a w zamian dostałem niemal bezobsługowe i ekonomiczne w eksploatacji auto na które zawsze w 100% mogłem (i wciąż mogę) liczyć :)
~Trach
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Za te pieniądze nic lepszego nie znajdziecie... Ważne aby blacha była zdrowa i tyle...
~arek
Hatchback 1.5 90KM 66kW
jerzeli ktos twierdzi ze blacha slaba to jest gupi auto ma blisko 18tke i tylko nadkola i nic wiecej
~piotrekg
Hatchback 1.5 90KM 66kW
cena troche duza jak na te roczniki, ale polecam - samochod bardzo niezawodny
~hermodd
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Jakość kosztuje i za te pieniadze to nie kupi sie lepszego auta
Honda Civic VI Hatchback