Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito21Oni
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Do przodu i na boki rewelacyjna. Do tyłu gorzej. Korzystam z lusterek które są duże i wiele w nich widać wiec nie jest żle. Przy lakiej budowie( kształcie ) samochodu ( liftback) nie ma sie czemu dziwić że do tyłu przez szybę niewiele widać ze względu na jej znaczne pochylenie. Warto nauczyć się cofać z użyciem lusterek bo wtym samochodzie one naprawde są a ich wielkość zadowoli nawet najbardziej dociekliwego kierowce na wstecznym. Piątka.
~Mr. R
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Była by najlepsza ocena gdybym tym autkiem jeździł jedynie ja bądź ktokolwiek inny o wzroście min. 170 cm. A tak, moja żona mając 161cm jeździ ze sporym dyskomfortem, szczególnie przy manewrach cofania (wysoko poprowadzona tylna półka). I to właśnie za brak regulacji wysokości fotela kierowcy ocena tylko 4.
~michalutp@interia.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Do przodu i na boki wszystko widać, świetne lusterka przez tylną szybę słaba widoczność, ale w lusterkach wszystko widać
~piotrekg
Hatchback 1.5 90KM 66kW
dobra jednak do tylu mogla by byc lepsza, ale to chyba dlatego ze nie jestem wysoki :P
~piotrekg
~radbo
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Oceniam na 4 bo widocznosc podczas cofania w wersji 5d (Angielskiej) jest dosc mizerna
~tadziu
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Jak dla mnie ok, wszystko widać, widoczność do tyłu znacznie ułatwia spojler
~Paweł Tomczak
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Do przodu dość dobra na boki zadowalająca do tyłu trochę za słaba.Bardzo dobra
~Stig
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Tylko slupki z tylu troche przeszkadzają.
~lukas21-21@tlen.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Widoczność jest dobra. Słaba widocznosc do tyłu. (4)
Honda Civic VI Hatchback