Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (58) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAMILKOPKO@WP.PL
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
TYLKO WPROWADZ GO NA WYSOKIE OBROTY POWYZEJ 3 TYS OBR/MIN I DOWIESZ SIE JAKA MOZNA CZERPAC PRZYJEMNOSC Z JAZDY RODZINNA HONDA
~Pstrokaty
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
U mnie skrzynia chodzi jak złoto. Słyszałem, że w niektórych CIVIC´ach 6 generacji jest problem ze wstecznym. U mnie OKi.
~Paweł
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Trochę trzeszcy przy włączaniu wstecznego gdy jest zimny silnik pozatym czasem problem z V biegiem ale ogólnie 4+
~Kamil
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Fajna długa skrzynia, 5 bieg odpowiada szóstemu w nowych skrzyniach. 3 tyś obrotów przy 120kmh
~eNIKa
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Skrzynie mam zmienioną na short shifera ale czasami sa problemy by wrzucić bieg wiec tylko 4
~jareq5@yahoo.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Tradycyjne problemy z wrzuceniem wstecznego (najlepiej patentem - z przejściem przez jedynkę)
~Jankes
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Działą bez problemu, czasami podczas porannego wyjeżdzania z garażu wsteczny potrafi zachaczyć poza tym OK
~wara.wajngertner@gmail.com
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
biegi wchodza dobrze czasami tylko wsteczny ma problem ale to normalne dla tego modelu
~Krisu
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Rewelacyjnie działają biegi do przodu, wstecznego czasem trzeba poszukać i się skupić aby go wbić.
~big LU
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
jak w masełko fakt 5 bieg nie potrzebny wwzucilem go ze 2 razy i wsteczny haczy czasem
Honda Civic VI Hatchback