Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.6 i 116KM 85kW 1995-2001 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz.zielinski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Wcześniej posiadałem Renault Megane 1,6 110KM - i szczerze bardziej mi sie podobała kultura pracy silnika meganki - ale w Civicu tez jest nieźle - najważniejsze że jest cichy - chociaż niestety miałem po przejechaniu 232 tys awarie - wydmuchało mi uszczelke pod głowicą
~probe
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
mimo, że to najsłabszy 1,6 montowany w tej budzie - jeździ znakomicie; ale uwaga tzw. "elastyczność" tutaj po prostu nie istnieje - jeśli ktoś lubi wyprzedzać "na leniwca" bez redukcji niech lepiej poszuka gdzie indziej
~Rafal
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Silnik w moim egzemplarzu ktoś podkrecił do 185 koni i niestety wszystko co sie mogło sypnąć nie wytrzymało. Hondowskie silniki napewno są solidne, ale pewnych przeciążeń nie wytrzymują.
~soniak
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
silnik 1.6- to jest to za co kocham to auto-absolutna rewelacja-mało autek na drodze może jest w stanie sie utrzymać a już napewno nie z taką objętością silnika-
~kot0@onet.eu (mr.mial)
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Silnik moim zdaniem jest najlepszym wyprodukowanym kiedykolwiek, nawet jest przysłowie o hondzie; \"karoserie zedrzesz, a silnika nie zajeździsz\"
~LeeMaster
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Po regulacji zaworów silnik chodzi jak złoto. Jak ktoś nie umie zadbać o auto to powinien się za to wziąć, albo nie udzielać mylnych wypowiedzi w tym dziale.
~gwiecko
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Mój Civic nie dawno skończył 16lat a silnik pracuje bez zarzutu - równo, nie bierze oleju. W silniku nigdy nic nie było robione
~PIotrek
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Marka honda jest mistrze pod względem elastyczności silnika bez probelmu można wyprzedzań na najwyższych biegach
~Arek
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Jak to Honda-kręci się na wysokich obrotach. Potrafi zaskoczyć przyspieszeniem niejednego nowszego GTI.
~nonentity
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
kultura pracy super z elastycznoscia gorzej , ale przy redukcji biegow mala rakieta:)
Honda Civic VI Hatchback