Lista ocen Honda Civic VI Kombi (89) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arek
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
przesiadając sie z takiej lochy jak bmw serii 7 w longu, nprosze nie wymagac ode mnie dobrej opinii, ale inni jezdza więc daję przeciętnie. Dla mnie - bardzo źle ;)
~mariuszelbro@op.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Miejsca sporo, choć mankamentem jest mała możliwość regulacji fotela kierowcy ... no cóż Japończycy nie są wysocy ... Miejsca jest sporo, autko rodzinne jak najbardziej.
~Grzegorz z Częstochowy
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Jak dla mnie (192 cm) to troszke za mało się fotel odsuwa ,lecz da się przyzwyczaić. za to z tyłu za kierowcą zostaje bardzo mało miejsca.
~KArol
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
w wersji Aerodeck mogą wygodnie podróżować 4 osoby z ekwipunkiem na 2 tygodnie.. ja jeżdżę najczęsniej w 1-2 osoby więc miejsca jest wystarczająco
~Andrzej S
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bez zarzutu w tej klasie auta. Bagażnik w kombi rewelacyjny - pojemność i łatwość załądunku. Porównując np. z Corollą z tego rocznika jest o klasę wyżej.
~robert_olesinski@california.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bardzo lubię niską pozycję za kierownicą. Pasażerowie z tyłu też nie narzekają (może poza wchodzeniem - wersja 3d). To jednak ich problem ;)
~Wojtek
Kombi 1.6 16V 116KM 85kW
dla kierowcy i pasazera spoko, ale z tyłu juz tak wesolo nie jest, lecz znowu tragedii nie ma :) bagażnik bardzo pojemny
~eradwaen@gmail.com
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
dla kierowcy super. mam 186 cm i jest super.natomiast z tyłu za mną na nogi mało miejsca :/ ale nie o to tu chodzi w tej furze..
~Voyt3c
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Nie narzekam, ale świadomy jestem że są samochody w których jest wygodniej i więcej miejsca. 4 koszykarzy ciężko będzie zmieścic.
~Atoma
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
mało kto z tego rocznika i tej generacji w klasie może się równać z przestrzenią a zwłaszcza dla pasażerów z tyłu.
Honda Civic VI Kombi