Lista ocen Honda Civic VI Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2000 (51) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz_rowinski@onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Posiadam ten samochód od roku (jako II właściciel) i w tym czasie przejechałem 35.000 km. Ani razu mnie nie zawiódł nawet w najbardziej błachym elemencie. Tylko tankuję paliwo i wymieniam części eksploatacyjne. W chwili obecnej mam do wymiany tuleje wahaczy tylnych wzdłużnych oraz małe ogniska korozji na tylnych błotnikach do usunięcia (w pierwszym przypadku zapewne efekt polskich wspaniałych dróg, zaś w drugim niestety wada konstrukcyjna...
~Jarek28
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bez usterek od początku eksploatacji (jestem pierwszym właścicielem) Po kilku usterkach padł zamontowany przez dilera alarm PRESTIGE którego BAAARDZO niepolecam. Nie wpływa to jednak na ocenę auta gdyż nie jest to wyposażenie fabryczne.
~mariuszelbro@op.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Nic sie nie dzieje. Pamiętam swojego pierwszego Malucha, później Poloneza - rany! Nie było miesiąca bez wizyty u mechanika. A tu póki co ... cisza. No, ale to przecież całkiem inne czasy i całkiem inna klasa pojazdu. Z resztą co tu porównywać ...
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Rezystor dmuchawy. Zamek bagażnika po zimie. Padały żarówki (made in China z ołowianymi stykami (sic!) Nawet nie padały - raz świeciły, a raz nie. Dyskoteka. Po wymianie na markowe (drogie) nic.
~Lenar80
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
wymiana pół zawieszenia , sprzęgło rozrząd, oleje filtry itd. I jazda przez kolejne kilka lat to wydatek max 2tys zł. W porównaniu z tdi na dzisiejszym rynku REWELACJA
~Dj
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Po 4500 km regeneracja przewodu elektryki szyby, przepalił się od mrozu, bo szyba przymarzła, po myciu, więc na własne życzenie :P przez nieuwagę. Poza tym nic nic nic nic nic
~krzysiek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
jedyna awaria, po zatankowaniu złej jakości paliwa, wymiana jednego czujników paliwa. Wydatek dość drogi ale to nie wina samochodu czy jakości czujnika
~Andrzej S
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Wysiadło: sprayskiwacz tylnej szyby, osłony przgubów napędowych, tylny tłumik (koszt najtańszej plskiej podróbki 160zł!!!!).
~Lukasz.
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Drobiazgi... te ekspoatacyjne..potafia laciec... Wszystkie gumowe... elementy zawieszenia... tuleje, oslony przgubow...
~piotr_sink@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
końcówka drążka popukuje, ale powiedzieli mi w warsztacie, żebym nie przesadzał;aczkolwiek jeżdżę nim od 6 tyodni (około 6000 km)
Honda Civic VI Kombi