Lista ocen Honda Civic VI Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2000 (75) - Całokształt

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian z Bochni woj. małoplskie
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
To bardzo dobry samochód (moja czwarta Honda Civic- to o czymś świadczy!)Auto kupione w salonie przeze mnie. Jestem również zadowolony z wyposażenia(ABS,2xpod,klimatyzacja,elektryczne szyby przód/tył,centralny zamek,halogeny.Należy zauważyć że poziomu wyposażenia mojego auta niekiedy nie posiadają nawet samochody klasy wyższej (za wszystko trzeba dopłacać) co dobrze świadczy o firmie Honda!
~Marcin W.
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Ogólne wrażenie bardzo pozytywne i choć posiada (chyba jak każdy samochód) jakieś mankamenty to nie wpływają one na ocenę ogólną samochdu. Chyba jedyną wadą jest cena, która jest wyższa od odpowiedników samochodów tej samej klasy. Samochód kupiłem w styczniu 2003 roku (używany) i zapłaciłem 4 000 więcej niż za Astrę z tym samym wyposażeniem. Ale jak na razie tylko benzyna i w drogę ...
~Greg9
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Ogólnie dobry silnik i niezawodność! Natomiast można zaobserwować tendencję do oszczędności . Twarde czarne plastiki , kiepski materaił na siedzeniach, słabe światła mijania i uproszczone tylne zawieszenie. ( trzeba pzryznać ,że po liftingu jakośc wykończenia, swialła mijania i siedzenia zostały poprawione) tylko dla czego od razu nie można zrobić pewnych rzeczy dobrze!!!
~mariuszelbro@op.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Fajne auto rodzinne. Ktos kto spokojnie jeździ, nie pali laczków, będzie zadowolony. Street racer i tak wie, że silnik 1,4 90 kM to nie silnik dla niego. A jeśli sie wkręci silnik na 4,5 tys obrotów tez nieźle mozna poganiać. Miejsca w środku sporo, auto jak najbardziej nadaje się na dłuższe wypady. Na pewno nie jest męczące przy dłuższej jeździe.
~wuwu
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Wykonanie poniżej krytyki. Ostatnia kampania serwisowa polegająca na wymianie uszczelki nad przednią szybą ujawniła w tym miejscu korozję. Roczne auto wymaga malowania dachu. Prawdopodobnie będzie to występowało w każdym autku, które już parę miesięcy jeździ. Niedopuszczalne w marce o takiej renomie. Model - porażka!!!
~Jarek28
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
W porównaniu do np Forda Focusa, Opla Astry czy Golfa którymi miałem okazję jeździć samochód jest doskonały, ostatnio częściej jednak jeżdże Audi A6 ´02 i wracając do Hondy czyje pewien niesmak pod względem jakości, hałacu i bagażnika. Ale oczywiście zdaje sobie sprawę że auta te dzielą 2 klasy w spora różnica cenowa.
~j-gojny@o2.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Poza zbyt głośną pracą samochodu powyżej 90km/godz bez uwag. Bardzo dobra elektronika łącznie z akumulatorem. Obecnie kupiłem drugiego nowego cywika którym przejechałe dopiero 5 000 km i jestem z niego bardzo zadowolony, szczególnie z spalania no i jest o wiele cichszy powyżej 100km/godz. Słychać jednak szum opon.
~Tomasz R.
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Wystawiam hondzie civic bardzo dobrą notę. Uważam, ze jest to świetny samochód, obszerny, bardzo ładnie wyglądajacy oraz niezawodny i trwały. Ma pewne swoje mankamenty, ale przecież tak naprawdę to żaden samochód (no może poza Maybachem) nie jest idelany i ma jakieś denerwujące drobiazgi. Jetsem z niego zadowolony.
~jacek@telefony.com.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Autko - kobiece - ma wszystko co potrzebują Panie. A dla Panów brak jest "pazura" drapieżności szybkiego auta. Charakterystyka silnika sprawia że o jakim takim przyspieszeniu można mówić utrzymując wysokie obroty - powyżej 4500, ale wtedy w aucie panuje hałas zagłuszający nawet radioodbiornik.
~Dyzma
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Fajne auto dla rodziny, w której właściciel lubi czasem sportową jazdę. Estetyka wnętrza z ambicjami, ale wykończenie budzi zastrzeżenia - gorsze niż np u "francuzów". Zawieszenie twarde, dobre na gładkie jezdnie (w Polskich warunkach trzęsie) Mimo zastrzeżeń - polecam.
Honda Civic VI Kombi