Lista ocen Honda Civic VI Sedan (95) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dawidson_12@wp.pl
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Nie wiem moze to moja wina, ale jak na tak duzy samochod jest cos nie tak. Przy normalnej jezdzie moznaby powiedziec, ze jest doskonale, ale przy manewrowaniu juz nie jest zbyt kolorowo. Mozliwe, ze to tylko kwestia przyzwyczajenia sie do tak duzego samochodu, ale moglby w sumie jakos ulatwiac manewrowanie kierowcom mniej doswiadczonym w jezdzie wiekszymi samochodami.
~Sassu
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Widoczność jest dobra, trzeba się przyzwyczaić do tego że siedzimy niżej, nie daję maksymalnej oceny gdyż taką powinien dostać np vw transporter w którym zazwyczaj widać co się dzieje przed samochodem który jest przed nami. Brak wycieraczki na tylniej szybie (wersja sedan), szybko docenimy jaką jest ona zaletą.
~Picek
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Lusterka wszystkie w dobrym wymiarze, widać w nich wszystko, tak jak przez przednią szybę, natomiast niektórzy narzekają na utrudnioną widoczność do tyłu, ze względu na długi bagażnik w sedanie. Na szczęście miałem na nim spoiler, który jasno wskazywał mi gdzie auto się kończyło.
~wariat707@interia.pl
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
W sedanie niestety nie widać gdzie konczą się przód, ani tył ale można się przyzwyczaić i po pewnym czasie wyczuć auto. Kilka osób udało mi się już zaskoczyć wciskająć się w koperty, w które wg ich uznania mój sedan nie powinien wejść.
~KRKB
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Prawde mowiac cofam tylko na lusterkach, a te sa w Civicu doskonale. Przod jak to przod - nie da sie ocenic auta gorzej niz na 5-. Mocno wystajacy przedni zderzak na poczatku uderzal w brame gdy parkowalem na podjezdzie. Teraz juz sie przyzwyczailem.
~Ciapaty
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Do przodu jest bardzo fajnie na boki trochę słupek boczny mi zasłania ale to dlatego że siedzę mocno przesuniętym siedzeniem do tyłu. Ale cofanie patrząc przez tyną szybę to wyzwanie tu jest bardzo słabo ale od czego są lusterka.
~Kondri6
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
A tutaj to średnio. Nie dość, że sedan, to jeszcze nisko zawieszony, nisko się siedzi i jako, że mam 183 cm, to muszę mieć dosyć odsunięty fotel i jeszcze mi przez to słupki przeszkadzają. Szału nie ma, ale można się przyzwyczaić.
~dantejskie
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Widoczność w normie chociaż mogłobybyć lepiej (nie mam zagłówków z tyłu więc widoczność jest ok, ale obawiam się że po zamontowaniu zagłówków może być nie najlepiej). Tylnia szyba pomimo że duża jest zamontowana pod zbyt małym kątem
~johnny
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
U mnie sytuację poprawiał spojler zamontowany na tylnej klapie. Ogólnie było to akwarium w porównaniu do nowoczesnych aut. W dodatku VI-ka jest bardzo zwrotna, parkowanie tym to pestka.
~kowalski
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Do przodu świetnie,widze całą maskę co nie zdarzało mi się w zadnych samochodach,do tyłu jak w sedanie ale ma baardzo duze boczne lusterka i bardzo łatwo go wyczuć, zadnych problemow z parkowaniem.
Honda Civic VI Sedan