Lista ocen Honda Civic VI Sedan (97) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wariat707@interia.pl
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Jakbym dał doskonale to bym skłamał. Nie od dziś wiadomo, że to auto jest głośne przy wkręcaniu na obroty. Mi odgłos silnika nie przeszkadza - kupując już pierwsze auto w tym modelu wiedziałem o tym - nawet sprawia przyjemność. Miłe uczucie pojawiało mi się w poprzedniej Hondzie z fabrycznym wydechem. Ten przegłos przy przekraczaniu 3000 obrotów to jest to za czym tęsknię w nowym samochodzie - ma zamontowany jakiś tuningowy tłumik, który ......
~kowalski
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Najwiekszy minus auta,jestem tym przerazony!Chyba w anglikach bylo ciszej,albo mi sie wydaje,fakt nie wieje od uszczelek,w angliku wiało,ale silnik strasznie slychac,od nadkoli i podwozia chyba tez,juz sam nie wiem po prostu glosno, do 120 km/h jakos da sie jechać,chociaz dla mnie i tak jest glosno,potem jest juz masakra,gdyby nie wyciszenie byloby to idealne auto!
~tosst
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Z tym jest najgorzej. Tylne nadkola sa fatalnie wyciszone i nawet przy niewielkich predkosciach szum opon bywa uciazliwy, ale wiedzialem o tej przypadlosci civicow zanim nabylem swojego. Chyba bede musial zalozyc plastikowe wypelnienie nadkoli albo psiknac barankiem dzwiekochłonnym bo szum z tyłu jest dosc spory.
~Radek
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
To jest największa wada tego samochodu. Trzeba koniecznie zwracać uwagę jakie opony się kupuje bo bardzo słychać toczenie się samochodu. Silnik warczy już od 3tys.jednak nie dla wszystkich to wada. Na długiej trasie przy prędkości powyżej 120km/h robi się nieprzyjemnie.Ale jak się jedzie tak ze 100 to jest cicho.
~Kondri6
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Tutaj średnio. Do 120 km/h nie jest źle, ale powyżej zaczyna się niezły hałas. Ponad 160 km/h nie ma sensu jeździć, chyba że komuś to wycie nie przeszkadza. Poza tym na mieście silnik niby cichy, ale wyciszenie takie sobie i dosyć dobrze słychać różne odgłosy przyrody z zewnątrz.
~sir_lancelot@op.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Bardzo dobre, szczególnie przy niższych obrotach silnika. Jak pisałem wcześniej, gdy wkręci się silnik powyżej 4000rpm robi się głośno (ale ten dźwięk!). Na trasie przy prędkości około 120 km/h słychać opływające powietrze i szum opon (185/60 R14), ale to nic dziwnego.
~rafael.w29@interia.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
wyciszenie nie jest najmocniejszastrona tego autka ale mnie to kompletnie nie przeszkadza bo do predkosci 120 km jest ok a komu na miescie trzeba wiecej:)a jak ktos lubi cisze to polecam niemieckie poduszkowce -tam nie bedzie slychac ani zejest silnik pod maska ani opon nie bedzie
~Marcin
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Kiepskie, ale jak ktoś sie przyzwyczaji to da się znieść. Silnik brzmi przyjemnie i nie jest bardzo głośny. Wiatr też nie szumią strasznie nawet przy prędkościach autostradowych. Najbardziej szumią opony, kiepska izolacja z podłoża.
~Picek
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Wyciszenie między przeciętne a złe. Kumple mówili mi że chyba mi łożyska szwankują, ale po dokładniejszych oględzinach wyszło na to że to nie one generują nadmierny szum, stwierdzam więc że to musiała być wina wyciszenia.
~Wojtek
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Na wysokich obrotach mocno go słychać. Na autostradzie przy prędkości 140, jeśli chce się posłuchać radia to trzeba je mocno podkręcić. Jednak na luzie czy przy prędkościach obrotowych do mniej więcej 3000 jest cichutki.
Honda Civic VI Sedan