Lista ocen Honda Civic VI Sedan (98) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kowalski
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
No tutaj nie ma szwajcarskiej precyzji,chociaz wentylacja działa poprawnie to musze jeszcze popracować zeby ja wyczuć.
~Sassu
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Silnik 1.4 szybko się nagrzewa i po chwili w aucie zmniejszamy ogrzewanie, po wymianie filtra kabinowego szyby nie parują.
~robertjaworski01@wp.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Gdy kupiłem hondę były popsute poziomy szybkosci ale wyjelem spręzynke z długopisu i sie polutwało teraz już wszystkie 4 działają:)
~KRKB
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Przy duzej wilgotnosci paruja szyby. Klima zalatwia problem. Poza tym w zimie grzeje (szybko) w lecie chlodzi. OK
~MA9
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
Podczas deszczu parują szyby, klima pomaga. Ogrzewanie zimą jak dla mnie jest za słabe. Dużym plusem jest filtr przeciwpyłkowy.
~Ori
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
prawda jest ze wentylacja nie jest najmocniejsza strona hondy samoch. nagrzewa sie powoli i czesto paruja szyby
~wice_k@o2.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Wyposażony w klimatyzację ma pewne problemy z filtrem przeciw pyłkowym.Zabija się często i ogranicza tym sposobem nadmuch.
~tom-wro
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
malo wydajna wentylacja, w upalne dni nie daje rady. przy mocnym deszczu paruja szyby. polecilbym raczej klime dla wygody.
~tsender@wp.pl
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
wersja kanadyjska - klima z spiralą grzewczą, dzięki czemu w zimie nie trzeba odgarniać śniegu - po minucie wszystko spływa z szyb...
~Ciapaty
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Nie ma klimy ale do 28 stopni jest przyjemnie później to parówa , nawiew jest bardzo wydajny.
Honda Civic VI Sedan