Lista ocen Honda Civic VII Sedan (72) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksander
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Miałem okazje podróżować głównie sam lub z jednym pasażerem. Z tyłu jest miejsce dla średnich rozmiarów dorosłego człowieka.
~WojtekO.
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kierowca jest zadowolony. To chyba najważniejsze? Pasażerowie się nie skarżą. Fotelik na tylnym siedzeni mieści się znakomicie.
~piotr818
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Nie jestem wysoki więc z przodu bardzo dobrze. Z tyłu przestrzeń nawet dla bardzo wysokich (brak tunelu to spora zaleta)
~Kacper
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak dla mnie ok (szczupły, 174 cm). Ważne, że nie ma środkowego progu z tyłu. Można położyć spokojnie trochę rzeczy.
~Konrad
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystko można wyregulować i dopasować. Miejsca na nogi z przodu jak i z tyłu bardzo dużo! Trochę mały bagażnik.
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rewelacyjne rozwiązanie płyty podłogowej w szczegółności z tyłu gdzie nie ma środkowego tunelu , podłoga zupełnie płaska .
~gościu
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
kierowca do 185 cm ma wygodnie, powyżej może być nieco gorzej, z tylu pełen wypas, miejsca jak w autobusie no i ta płaska podłoga :P
~Radek 505810782
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
przestrzen jest zajebista przesuwam fotele do przodu i wyciagam zaglowki i moge sobie smialo isc spac lub i nie hehe
~Szymon
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
auto bardzo duże w środku. Powinno być oceniane z autami o klase wyższymi. Nawet mój pies uwielbia jazde civiciem
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Sedan
8,1
~nobodyx
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Miejsca dużo i z przodu i z tyłu. Wysoki kierowca nie zabiera nadmiernie miejsca z tyłu.
Honda Civic VII Sedan