Lista ocen Honda Civic VII Sedan (72) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bumbarumba@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Uważam, że jak na samochód, któy nie jest vanem, dla mnie jest OK. Brak podłużnego słupka na podłodze z tyłu uważam raczej za zaletę. Wygodnie i nawet mój wysoki i przysadzisty brat z tyłu czuje się raczej komfortowo. Jedyne co wkurza, to fotel kierowcy. Nie jest to marzenie Trochę za krótki przedział odsuwania od kierownicy i przede wszystkim jakiś luz, który powoduję, że krzesło się suwa.
~rewerz
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
dla mie rewelka, dla wyzszych osób powyżęj 190cm za mala regulacja pozioma fotela kierowcy,dla mnie oki z tylu bardzo duzo miejsca na nogi porównywalnie z większym accordem, miejsca nad glową wystarczająco. bagażnik pojemny ale płytki-duzej walizki w pionie nie postawisz, plus za duże schowki pod podłogą bagażnika
~Luciano
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak na samochód tej klasy i kategorii Honda Civic jest bardzo wygodna. Mam 196 cm wzrostu i z przodu jest mi komfortowo. Czasami zdarzało mi się usiąść z tyłu podczas trasy i nigdy nie narzekałem na brak miejsca. Dla porównania w Audi A4 jazda z tyłu przez parę godzin to istny koszmar! Bagażnik duży.
~Marcin
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wlasnie. Generalnie bardzo lubie ten samochod, ale za tak niewygodnie siedzenia trzeba jakiemus inzynierowi ukrecic glowe, droga powyzej 200 nie jest przyjemnoscia. To jest moja 4 honda i tak niewygodnych siedzen to nawet w 5 generacji nie bylo. Tragedia. Tylne calkiem wygodne. Co z tego - ja tam nie bywam.
~Rafał
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Tył super (duż miejsca na nogi i brak tunelu:)). Przód...mogłoby być odrobine szerzej (przyzwyczajenie do większych aut). Kierowca ma ok, pasażer z przodu troche mało miejsa na nogi (jak ktoś jedzie z tyłu i chce mieć wygodnie) Kierowce w podróży d**a i plecy troche bolą...Ale nie ma tragedii.
~Wojtek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jestem, wysoki. Mam komfort dla siebie. Pasażerowie zarówno ci na siedzeniu obok jak i z tyłu nie narzekają. Można spokojnie jechać w trasę. iedzenia są troszkę twardsze niż np w chevrolecie ale można się szybko do nich przyzwyczaić.
~CST
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Brak tunelu środkowego z tyłu więc dużo miejsca na nogi.Mimo,że samochód z zewnątrz nie wygląda na duży w środku ma więcej niż auta z segmentu wyżej (Avensis \'04 czy Passat).Bagażnik ma 450 litrów,szkoda,że zawiasy wnikają do środka.
~ILKI
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu jest wystarczająco dużo miejsca dla kierowcy i pasażera. Jeśli chodzi o kanapę z tyłu to z tego co się orientuję jest tam dużo miejsca dla dwóch osób i jeszcze sporo zostaje. Trzy osoby też mogą spokojnie jeździć.
~Mefi100
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
W tej klasie nie ma nic lepszego. Z przodu i z tyłu bardzo dużo miejsca, a do tego całkowicie płaska podłoga z tyłu (bez centralnego tunelu) i jeden z większych bagażników w klasie. Jedynie niezbyt wygodne środkowe tylne siedzenie.
~Xavier515
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak dla mnie kierowcy miejsca wystarczająco. Pasażer z prawej strony również nie narzeka. Z tyłu miejsca bardzo dużo - zasługa braku tunela środkowego. Wygodne tylne siedzenia to bardzo duży plus.
Honda Civic VII Sedan