Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 2001-2005 (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bumbarumba@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Uważam, że jak na samochód, któy nie jest vanem, dla mnie jest OK. Brak podłużnego słupka na podłodze z tyłu uważam raczej za zaletę. Wygodnie i nawet mój wysoki i przysadzisty brat z tyłu czuje się raczej komfortowo. Jedyne co wkurza, to fotel kierowcy. Nie jest to marzenie Trochę za krótki przedział odsuwania od kierownicy i przede wszystkim jakiś luz, który powoduję, że krzesło się suwa.
~Mefi100
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
W tej klasie nie ma nic lepszego. Z przodu i z tyłu bardzo dużo miejsca, a do tego całkowicie płaska podłoga z tyłu (bez centralnego tunelu) i jeden z większych bagażników w klasie. Jedynie niezbyt wygodne środkowe tylne siedzenie.
~tatrywyjazd@interia.pl www.tatrywyjazd.republika.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Dużo miejsca dla pasażerów z przodu i z tyłu i dla kierowcy. Fotel dla kierowcy się buja i jest średnio wygodny. Często trzeba się wiercić aby wygodnie siedzieć.
~xeb
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Zdecydowanie za krotka prowadnica fotela kierowcy. Przy wzroscie 188 cm trudno zajac odpowiednia pozycje za kierownica. Z tylu miejsca nawet za duzo.
~pawel.micek.grecja
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Mam trojke dzieci. Przesrzen szczegolnie na tylnych siedzeniach jest imponujaca. W wielu samochodach tzw. wyzszej klasy nie ma tyle miejsca co w hondzie.
~piotr818
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Nie jestem wysoki więc z przodu bardzo dobrze. Z tyłu przestrzeń nawet dla bardzo wysokich (brak tunelu to spora zaleta)
~gościu
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
kierowca do 185 cm ma wygodnie, powyżej może być nieco gorzej, z tylu pełen wypas, miejsca jak w autobusie no i ta płaska podłoga :P
~Radek 505810782
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
przestrzen jest zajebista przesuwam fotele do przodu i wyciagam zaglowki i moge sobie smialo isc spac lub i nie hehe
~Szymon
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
auto bardzo duże w środku. Powinno być oceniane z autami o klase wyższymi. Nawet mój pies uwielbia jazde civiciem
~k domalewski
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
po prostu rewelacja. nawet w długich trasach mój pies na złożonej tylnej kanapie nie narzeka.
Honda Civic VII Sedan