Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2005 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
z tym wyposażeniem powinien być troszkę tańszy (jako nowy) lub troszkę lepiej wyciszony. Jednak uważam że każda cena za CIVICA jest słuszna. Jezeli kupujesz nowe to placisz za nowe. Jesli kupujesz uzywkę to musisz się liczyć z tym ze to uzywka. Tylko wlasciciel auta jest w stanie określić jego prawdziwą wartość. Ja swojego wyceniam na dziś na 18tys... i uwazam, ze to uczciwa cena, za stan wyposażenie, historie ( a raczej jej brak) jak i za...
~Luciano
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ogólnie rzecz biorąc samochód jest dobrze wykonany. Nigdy nie odniosłem wrażenia, żeby wnętrze było słabo wykonane. Nic nie odpada i nie stuka. Jasna tapicerka bardzo ładnie wygląda i nie niszczeje. Samochód nigdy mnie nie zawiódł. Prowadzi się go bardzo dobrze, układ jezdny i silnik są bardzo dobre, lecz odbywa się to kosztem komfortu. Z jednej strony siedzenia są wygodne, z drugiej dokucza hałas i "czucie" każdej dziury.
~mrychu
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Salonowa cena dość wysoka, opłaca się kupić np. 3-latka z niedużym przebiegiem. Będzie dobrze służył. Podobno spokojnie osiągają nawet 500 tyś km przebiegu. Zobaczymy czy przy moim jeżdżeniu wcześniej mi nie zardzewieje ;)
~rewerz
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
w momencie kupna w 2005r. najlepsza oferta na rynku (57000zł)wśród kompaktów i w dodatku japoniec. Po 8 latach mały spadek wartości i żadnych ponadplanowych wizyt w serwisie-po prostu nuda zadnych niemiłych atrakcji.
~Edyta
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
kupiliśmy 4 letnią hondę, teraz po przejechaniu 20 tyś km, kiedy ją wyceniam wyskakuje dokładnie ta sama cena jaką zapłaciliśmy, dwa lata temu, czyli honda civic jest jak wino.
~WojtekO.
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mogli by wiecej ładować dodatków w cenie samochodu. Przy kupnie nowego (jak to typowe dla japońców) wysoka jest cena wyjsciowa za podstawowy model.
~CST
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za te pieniądze (62 000 zł. w 2003 roku) chyba nie było lepszego wyboru. Jeden z kompaktów który najmniej traci na wartości.Wart swojej ceny.
~Aleksander
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jako pierwsze auto lub po prostu urządzenie mające służyć przemieszczaniu się do szkoły/pracy uważam że jest to perfekcyjny wybór
~Xavier515
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Porównując do konkurencji to drogie auto. Jednak jakość wykończenia i prestiż marki rekompensują cenę auta w 100 procentach!
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
7,4
~rbpol@gazeta.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Cena zakupu dość wygórowana, ale auto b.dobrze wyposażone m.in. klima automatyczna, radio z CD, ABS, wszystkie szyby elektryczne itd.
Honda Civic VII Sedan