Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2005 (43) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xavier515
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu widoczność świetna - dość duża szyba przednia. Słupki nie ograniczają widoczności, ale jeżeli chodzi o tył to jest znacznie gorzej! Ciężko mi się przyzwyczaić do Sedana w którym nie widzę tylnej klapy bagażnika. Wspomagam się lusterkami bocznymi podczas parkowania tyłem, jednak dalej nie czuje tego tyłu. Jeszcze jedno. Dlaczego w sedanach brakuje wycieraczki?
~Wojtek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Uważam, że jak na sedana widoczność zarówno przez przednią, boczne i tylną szybę jest bardzo dobra. W lusterkach widać dokładnie obrys auta co nie stanowi problemu przy parkowaniu tyłem - kąt ustawienia lusterek ma znaczenie.
~CST
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu super-widzisz gdzie konczy sie maska,z tyłu gorzej bo nie widzisz gdzie konczy sie bagażnik.Wąskie słupki nie zasłaniają widoków na boki-duże szyby w porównaniu do VIII generacji gdzie widoczność jest o wiele gorsza.
~WojtekO.
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Poziom hałasu oraz fotel kierowcy a także ogólna twardość siedzeń pozostawiaja sporo do życznia. jednak jest DOBRZE
~Edyta
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
dobrze przeszklona kabina ułatwia szczególnie manewry na parkingu. Najnowszy civic pod tym względem jest do niczego
~rewerz
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
mogla by byc lepsza do tylu - cóż tak to bywa w sedanach-pożadane czujniki cofania, super spisują się duże lusterka boczne
~mlazarew
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Lusterka, klasyczne, mogłybyć bardziej wypukłe i nieco większe. Ford Mondeo ma niezłe.
~georg
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Generalnie dobra ale nie widać gdzie się kończy tył.Warto zamontować sonar cofania{800 zł.zmotażem-salon}
~Karol
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystko dobrze widac. Podczas cofania jest problem z wyczuciem tylu ale jest tak w kazdym sedanie
~mrychu
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Do tyłu trochę słabo, ale już się przyzwyczaiłem i nie mam z tym problemów.
Honda Civic VII Sedan