Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2005 (75)

~Rafał
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Typowy silnik Hondy, na niskich obrotach za mało mocy, na wysokich jest jej pod dostatkiem. Trzeba go kręcić, od około 4 tys. zaczyna porządnie przyśpieszać. Ale głośny... (Silnik)
2,9
~szeggy
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto w porządku, zawieszenie mnie zawiodło, musiałem wprowadzić kilka ulepszeń jak rozpórki itp. Silnik nie zawodny przez te 130 tys km ani grama oleju nie brał. Ale widze że lakier niedługo będzie do renowacji ;/ ale to dopiero 7 lat.
~georg
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Duża,obszerna limuzyna,niewile ustępująca autom klasy średniej. Doskonała dynamika ielastyczność.Komfort jazdy na najwyższym poziomie-moim zdaniem nieco lepszy niż w Lagunie 2[mam też ten model].Mankamentów niewiele:Trochę zbyt czuły układ kierowniczy,podatność na boczny wiatr,tylko 2 poduszki i nie widać gdzie się kończy auto
~rbpol@gazeta.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
dobre auto, przede wszystkim bezawaryjne, nieźle się prezentuje, dynamiczny silnik o dużej kulturze pracy, rewelacyjne przyśpieszenie do setki poniżej 10 sekund, prędkość maksymalna wg. wskazań licznika 217 km/h. I pomyśleć że w Turcji jest produkowana.
~Karol
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Silnik bardzo elastyczny, juz od 2000 obr/min nabiera mocy ale prawdziwa moc tego potwora zaczyna sie od 4500 obr/min (Silnik)
~Kacper
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
brak synchronizacji przy pierwszym biegu w trakcie rusznia na skrzyżowaniach. (Skrzynia biegów)
~arturmmm
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jestem bardzo zadowolony z pracy silnika, 5ty bieg przy spokojnej jeździe idzie od 1,800 obrotów (Silnik)
~woj_ti@o2.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Daje duzo radosci, przyjemna jazda i atrakcyjny wyglad
~bob45@poczta.fm
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
To dobry samochód w tej klasie.Trzeba chcieć jeździć na wysokich obrotach bo Japończyk to lubi.Na pewno zostanę przynajmniej wierny "Japonczyką"

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~p
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nowe auto za taka kase a klasa co najwyzej Lanos...
Honda Civic VII Sedan