Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2005 (75)

~JDM
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Sedan 4D - jest za miękki, przechyla się w zakrętach, opony firmowe mają zbyt wysoki profil. (Układ jezdny)
~hstl365
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dobry samochód, nastawiony raczej na miasto, choć w trasie potrafi zadowolić spalaniem. Wyposażenie podstawowe, wnętrze mocno minimalistyczne, ale ergonomia zachowana. Dobrze się prowadzi, zachęca do dynamicznej jazdy. Hamulce, układ kierowniczy i zawieszenie trwałe. Warto zwrócić uwagę na zużycie oleju przez silnik i mało trwałą skrzynię biegów. Blacha koroduje jak to w Hondzie, ale bez tragedii. Dostępność części dostateczna. Przyjemna,...
~Stachu
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rewelacja porównując oczywiście z jednostkami o poj 1,6 innych producentów Opel VW. (Silnik)
~jasiu
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
czasem haczy jedynka,czekam na przegląd to się okaże. (Skrzynia biegów)
3,8
~wojciu
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
wykonanie gorze niż poprzednik, ale bardziej komfortowa. chyba jednak model niezbyt udany
~ursyniak@chello.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mając autko od nowości 2 lata jak do tej chwili nic się z nim nie działo. Zaliczam jedynie przeglądy i tyle. Jestem bardzo mile zaskoczony tym modelem. Długo zastanawiałem się przed zakupem i miałem dylemat czy wybrać Civica czy Corollę czy Almerę (wszystko w sedanie). Teraz wiem, że wybór był strzałem w 10-kę. Zdecydowanie polecam to autko jak ktoś będzie miał taki dylemat jak wcześniej ja.
~xxx !!!!
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
kultura pracy silnika bardzo dobra chociaż mogłby palić troche mniej (Silnik)
~Georg
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
bardzo elastyczny silnik na każdej prędkości obrotowej [jak na bnzynowy] (Silnik)
~DEX
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Samochód wart swojej ceny,silnik rewelacja praktycznie nie do zdarcia ale to jest HONDA!!!!!
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
7,4
~szymonroman
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Doskonały silnik bardzo dynamiczny i oszczędny.Mało jest aut segmentu C które w środku mają tak dużo miejsca.Co do zawieszenia seryjnie nie jest najlepsze ale wystarczy wymienić amortyzatory(koszt 1 sztuki tył około 155zł dobrej japońskiej firmy)i po takiej wymianie nie ma czego się już doczepić w tym aucie
Honda Civic VII Sedan