Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2005 (75)

3,6
~kot cyryl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przykre rozczarowanie. Nie osiągami, lecz jakością wykonania. Kupiłem drugiego Civica 4D (po 3 latach bezawaryjnej eksploatacji poprzedniego). Niestety, tamten był robiony w Japonii, ten - w Turcji. To widać i słychać. Jakość "japońskich" japończyków to nie mit - naprawdę różnica w wykonaniu jest wyraźnie odczuwalna. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduję się na Hondę, to tylko japońską.
~bigman
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Szukałem samochodu dla rodziny. W ogóle nie przyglądałem się Hondzie. Myślałem o Renault Sceniku, lub coś podobnego. Kupiłem Hondę Civic Sedan. Teraz wiem, że następna też będzie Honda. Jest to samochód dający ogromną frajdę z jazy kierowcy. Przy tym posiada bardzo duże wnętrze i spory bagażnik. Nie muszę chyba dodawać, że jest bezawaryjny. Oczywiście trafił mi się egzemplarz pewny, serwisowany w ASO i z małym przebiegiem (45 000 km). Warto...
~Paweł
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo przyjemne w użyciu, uniwersalne auto. Już tłumaczę niski przebieg. Auto kupił w salonie mój dziadek w 2003 roku. Ze względu na swój wiek nie jeździł dużo. Przez 10 lat - 40000 km. Później ja zacząłem średnio 10-15 tysięcy rocznie.
~mlazarew
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Czuję się w niej jak w fotelu i w kapciach. Czasem boję się by nie zasnąć, ale autko pyszne!
3,8
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Silnik 1,6 Vtec rewelacja jak na tę pojemność i moc , zdecydowanie widać spadek mocy przy włączonej klimie . (Silnik)
~Wokalman
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest zajebista,ale jak w kązdym samochodzie da sie znaleźć wady:-P
3,5
~Frustrat
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Sedan, silnik robi wrażenie dynamicznego ale bez obciażenia, jeśli jedziemy bez pasażerów. Przy paru osobach na pokłądzie muli, zwłąszcza na niższych obrotach. Słaba elastycznosć, po wejsciu na wyższe obroty wyje jak zarzynana świnia. (Silnik)
~Warto13
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Szczerze spodziewałem się, że Civic 7 generacji zagości w moim garażu, po tym jak przez 4 lata jeździłem 6-tką. Czy jestem fanem marki? Być może. Czy jestem subiektywny? Być może. Czy polecam Honde Civic 7 generacji w sedanie? Zdecydowanie. Za kwotę do tych 12 obecnie tysięcy i w tym roczniku nie jestem w stanie wskazać lepiej wyglądającego i przede wszystkim bardziej bezawaryjnego auta. Głównie z tych powodów Civica nie zamierzam się...
3,8
~ralf
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dore przyspieszenie ale dopiero pow. 4000 obr, zbyt glosny silnik przy predkosciach pow. 130 km/h (Silnik)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
7,4
3,4
~Zawiedziony kierowca.
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
NIby wszystko ładnie ale skrzypiące drobiazgi w środku, chybotliwy fotel i straszny chałas przy szybkiej jeździe psują wizerunek. Jest to samochód tylko przeciętny.
Honda Civic VII Sedan