Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d (327) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 195 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz lukasc80@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
bardzo duzo miejsca z przodu no i z tyłu auta, wygodna kanapa i fotele, przy dobrym ułożeniu nie męczy długa jazda, problem tylko z wsiadaniem do tyłu niski słupek na początku nabił mi guza...teraz tylko ostrzegam pasażerów wsiadających do tyłu...
~J.O.
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Przestronnie. Bardzo dużo miejsca jak na ten segment. Fotele niestety nienajwygodniejsze przy dłuższych (pow. 150 km) trasach. Nie najlepsze mają też trzymanie boczne. Niestety pod tym względem ideałem jest Astra GTC (z seryjnych rozwiązań).
~Kurka
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jak dla 4 osób - bardzo dobrze, dużo miejsca z tyłu i z przodu, wygodne siedzenia choć ciutkę za twardę jak na mój gust - ale to subiektywna sprawa. Bardzo wygodnie, choć tylko dla 4 osób. Ale jak ktoś potrzebuje dla 5 niech kupuje FRV lub CRV.
~XENIO
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Duzo miejsca jak na auto tej klasy swobodnie da sie jechać w 4 osoby w 5 jest już troszkę gorzej ale napewno lepiej niz w niejednym pseudo terenowym samochodzie lub suvie które przerażają nas swoimi rozmiarami a w środku siedzimy jak w maluchu :)
~BB
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Siedze za kolkiem wiec nie narzekam ale jak ktos siedzial z tylu to tez twierdzil,ze z zewnatrz wyglada,ze jest malo miejsca ale w praktyce nawet z odsunietymi fotelami jest sporo miejsca na nogi. Gorzej nad glowa dla osob > 180cm wzrostu.
~Adi
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jak na kompaktowego Hatchbacka jest na prawde super! Spory bagażnik, sporo miejsca z tyłu i z przodu. Duży klimatyzowany schowek oraz ogromny schowek pod podłokietnikiem. Na prawdę pojemny samochód, choć z zewnątrz nie wygląda.
~yaneq
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Foteliki wąziutkie dziadowskie cienko obite podparcia lędźwiowego nie stwierdzono, Kto kiedykolwiek siedział w starym BMW np. E36 w którym były na wyposażeniu porządne fotele recaro ten będzie wiedział o czym mowa
~Mateusz
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jest bardzo dobrze. Przestrzeni nie brakuje nawet dla wysokiej osoby. Mam ponad 180 cm wzrostu i ustawienie fotela kierowcy mocno w tył do wygodnej pozycji nie sprawia, że osoby na tylnym siedzeniu mają mało miejsca na nogi.
~Piotr
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Z przodu wygodnie. Z tyłu miejsca jest dla dwóch osób i to niezbyt wysokich. Dzieci też nie mają lekko ponieważ okno jest wysoko i ciężko obserwować otoczenie. Dorosłym ciężko jest wsiadać na tył przez małe drzwi.

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Eugenprin
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
W porównaniu z innymi kompaktami dużo miejsca, sportowa pozycja kierowcy. Z tyłu wadą jest zbyt obniżajacy sie dach pojazdu (cóż wymóg designu), wyżsi pasażerowie (około 180 cm) mogą mieć kłopot, lecz ogólnie dużego bólu nie ma.
Honda Civic VIII Hatchback 5d