Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (60)

~Johnny
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Ogolnie świetny, przestronny, praktyczny, dynamiczny a przy tym oszczędny i bezawaryjny samochód o ładnej stylistyce.
4,1
~KonanekAD
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
To auto jest świetne do miasta i do prędkości 120km/h. Powyżej jest dosyć duży hałas. Ja u siebie dodałem subwoofer z Mazdy 6, bo fabryczne audio gra średnio. Po wygłuszeniu bagażnika i drzwi jest lepiej i nawet przy 140km/h nie urywa głowy
3,5
~Mobilfun
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Przejechałem civiciem ok 10 tys km i mam mieszane uczucia. Auto oczywiście ma wiele zalet ale również jest sporo niedociągnięć nie które dość błache że aż dziwię się że Honda sobie na nie pozwoliła o których napiszę niżej,
~kliczek
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Zawsze chciałem mieć UFO, ale zawsze były strasznie drogie. Jest rok 2020 - minęło ładnych parę lat, czas leci, ceny trochę spadły. Mam Civic VIII gen. 2.2 i-CTDI 140 KM wersja Sport GT z pakietem Grand Prix. Wygląda jak Type-R, a ma 5 drzwi, i jest dieslu. Wygląda bojowo i śliczne. Rocznik 2008 (fabrycznie bez DPF). Jeżdżę nią dwa lata, długo szukałem przezroczystej sztuki z małym przebiegiem. Jak kupiłem miała koło 114 tys. km. Miałem...
~Andrzej
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Świetne auto. Super design, szczególnie w środku, nie wygląda jak nic innego na drodze (chyba że inny Civic). Dynamiczny silnik, precyzyjna skrzynia biegów i niezawodność jak na Honde przystało. Na oryginalnym sprzęgle, dwumasie i DPF ma przejechane 230tys (ja zrobiłem nim ponad 30tys, cały przebieg głównie autostrady) i nic się jeszcze nie dzieje (nawet nie włącza się regeneracja DPF). Diesel, szczególnie nowoczesny z DPFem i dwumasą powinien...
~Radzio
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto spodobało mi się od pierwszego wejrzenia jeszcze jak chodziłem do liceum i postanowiłem że kiedyś sobie takie kupie, no i po 6 latach spełniłem swoje marzenie. Nie zawiodłem się auto jest świetne no ale niema rzeczy idealnych jak wszystko posiada kilka wad ale to dalej opisze.
~Łukasz
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto warte polecenia jeśli ktoś szuka auta bezawaryjnego i dającego przyjemność z jazdy o przestronnym wnętrzu i nietuzinkowym wyglądzie.
~marcin265@yahoo.com
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Ogólnie auto polecam, bardzo dobrze jeździ, super wygląda, robi wrażenie w środku, jest dosyć duże jak na swoją klasę. Polecam kupno auta jednak tylko z silnikiem diesela lup type-R. Inne bardzo słabe.
3,2
~Mares
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto ma ciekawy wygląd, świetną deskę rozdzielczą i przyzwoity silnik. Twarde zawieszenie nie pozwala zapomnieć, że jeździmy w Polsce. Auto ma dużo minusów, osobiście jestem bardzo zawiedziony tym modelem, auto za takie pieniądze powinno oferować znacznie więcej, Nie polecam. Jeśli szukacie dobrego japońca to polecam mazdę 3 silnik 2,2 185 koni - czysta poezja.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
7,4
~akdark
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Samochód jest świetny jak za te pieniądze. Z początku nie miałem zamiaru kupować samochodu ale po jeździe próbnej zmieniłem zdanie. Przyjemność z jazdy jest tak duża, że nie chce się z tego samochodu wysiadać. Zwykle każda trasa jest dla mnie za krótka;-)
Honda Civic VIII Hatchback 5d