Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (60)

~ksiezycowy@yahoo.com
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto swietnie wyglada, dobrze sie prowadzi, super przyspiesza, ma duzo miejsca na pasazerow i bagaze. W wersji sport jest praktycznie wszystko co mozna sobie wyobrazic w wyposazeniu - nie mam tylko czujnikow cofania, obecnie ponoc dorzucaja. W bmw1 z silnikiem 180KM mialem wrazenie, ze jade precyzyjnym, ale czolgiem, w civicu jest precyzja, ale ma sie duzo bardziej poczucie lekkosci.
~AdamB
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jeżeli chodzi o kulturę pracy, to praktycznie zupełny brak zastrzeżeń. Silni pracuje równo i cicho. Przydało by się więcej momentu na obrotach poniżej 2000, ale przy wyprzedzaniu... po prostu bajka (Silnik)
~JaroPZN
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Nie jest mistrzem oszczędności ale moment obrotowy robi robotę. 340Nm czyli w każdych warunkach jest odejście. Sprint też dobry. (Silnik)
1,9
~preczztandeta
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Polaczenie oszczednosci z festyniarstwem. Niewygodne stolki ,niewygodna pozycja za kierownikiem, tandetne materialy do tego paliwozerny i ospaly silnik. Ten samochod udowadnia ze jakosc hondy to mit. Awaryjna elektryka ,glupoty wyswietlane przez komputer slaby i masakrycznie drogi osprzet silnika sprawiaja ze auto to nie jest warte swojej ceny. W porownaniu z cupra ktora mialem wczesniej civic to bubel nad buble!! bubel jakich malo z tandetnym...
~buczek5
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Bardzo fajnie prezentujące sie niezawodne autko. Kupiłem Hankę w 2012 przy przebiegu 100 000km w Anglii. Po 8 latach i przejechanych 110 000km mogę zdecydowanie polecić ten model. Przestrzeni w środku jest duzo wiecej niz w niemieckich i francuskich odpowiednikach, spalanie biorąc pod uwagę moc jest bardzo dobre szkoda tylko głośnego zawieszenia i kiepskiego wyciszenia!
~Arkadius
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Silnik - to już synonim jakości, kultura pracy, dynamika oraz ekonomiczne zapędy na olej - na prawdę zrobiły na mnie wrażenie !!! Wcześniej jeździłem Golfem IV 1.9 TDI i przyznać muszę, że dźwięk tego motoru przypominał traktor - Honda to bzyk szerszenia !!! Dodam, że mimo chip-tuningu, VW nie zbliża się nawet do Hondy momentem obrotowym i przyśpieszeniem. TEN MOTOR JEST REWELACYJNY. (Silnik)
~sZuMiK
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Posiadam wersje EX z nawigajca I xenonami. Jest to swietny samochod. Moze troche bardziej skrojony dla kobiet ale ja jestem z niego mega zadowolony. Szybki, oszczedny, bezawaryjny I naprawde dajacy przyjemnosc z jazdy.
~karol19ck@tlen.pl
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
jakby nie dpf to rewelacja ale juz go wycialem i mam nadzieje ze to juz koniec powaznych problemow. na marginesie kazdego to czeka kto ma nowego diesla z duzym przebiegiem.
~pulpitis
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto bezproblemowe od początku (kupiłem nowe), ładne (kwestia gustu) i nie tak strasznie drogie jak na to co oferuje.

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marcinkowsky
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
autko niejest zle i ogolnie po 2 latach uzytkowania mam jej dosc nastepne auto bmw 320i e46 ale bede tesknic ;)
Honda Civic VIII Hatchback 5d