Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkadius
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
W tym prawie doskonałym autku drażnią jednak pewne rzeczy: czasem skrzypiący kokpit, wycierające się za szybko przyciski, rysujące się osłony wyświetlaczy. Jednak najbardziej drażni mnie czujnik deszczu - kierowca może ustawić różne prędkości wycieraczek w pracy ciągłej, jeżeli chce pracę przerywaną to tylko w pozycji "cz. deszczu", który nie "łapie" jak należy. Uważam, że jest zbyt mało czuły na kropelki. Czasem już nic nie widać, a...
~marcin265@yahoo.com
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
po 50 tys km dwa razy wymieniałem klocki, zepsuł się czujnik temperatury przez co zaczęła szaleć klima. Rysuje się bardzo (mimo że od początku tego pilnuje) deska rozdzielcza. Bardzo słaby cienki lakier. Pełen odprysków. Szyba w dwóch miejscach pęknięta (pajączek) Co również świadczy o jakości
~Mobilfun
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Uszkodzona linka do klapki wlewu paliwa. Notorycznie psujący się wyświetlacz radia. Samo gasnące radio- skutkujące nieprzyjemnymi strzałami z głośników przy gaśnięciu. Zapiekające się tylne hamulce. Nie działające składanie się lusterka zewnętrznego. Często przepalające się żarówki.
~kliczek
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Nic. Zero. Null. Pełna niezawodność. Ale trzeba kupić przezroczystą sztukę z normalnym przebiegiem. A trudno się takie kupuje, bo w PL handlarze nie lubią płacić dużej akcyzy 18,6% za pojemność 2.2l. Ale ten silnik 2.2 to najlepsza rzecz w tym aucie.
~bobiqh
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Są małe drobne mankamenty nie wpływające dla mnie na ocenę ogólną: - na nierównościach mruga xenon ale jest to sprawa znana w ASO i będzie dokonana wymiana na nowy moduł lamp..:) - znikający olej silnikowy - po dotarciu silnika problem ustąpił!!!
~BB
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Na razie za malo przejechalem. Po 150 000 bedzie mozna cos powiedziec. Jesli ktos ma problem z klapka od wlewu paliwa to smialo do serwisu, wymieniaja sprezynke. U mnie zima musialem czasem dwa razy za dzwignie ciagnac bo klapka sie nie otwierala.
~KonanekAD
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Zawsze coś się znajdzie do zrobienia w aucie używanym. Tutaj wiele rzeczy można łatwo samemu naprawić. Na przykład silniczek wycieraczek. Można go naprawić za 10zl zamiast kupować nowy, dostępny tylko w ASO za 2500zl
~Łukasz
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Nie miałem jeszcze żadnych usterek aczkolwiek potencjometr do ustawiania jasności podświetlania deski rozdzielczej, przez krótki czas sam zmieniał jasność podświetlenia co było irytujące, ale już się \"uspokoił\" i nie wariuje:)
~seba
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Serwis hondy w Bytomiu usuwa usterke alarmu juz po raz 4, zle dopasowana rure wydechowa tlukaco o obudowe naprawiali 2 razy, zacinajaca sie klamke kierowcy 2 razy...mam auto 7 m-cy bylem w serwisie 7 razy!!!! angielska precyzja...

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radzio
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Łączniki stabilizatora i kilka bąbli na dachu przy uszczelce przedniej szyby, ale auto miało przeszłość po wypadkową więc może być w tym wina, chociaż wiem że nie tylko ja mam ten problem.
Honda Civic VIII Hatchback 5d