Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (95) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Moriccone
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
DOSKONAŁE Auto super jakość wykonania mogę ewentualnie doradzić przy zakupie hybrydy Hondy koniecznie wersja po liftingu od 2009r Bateria jest wieczna przeżyje samochód. Nie należy się bać to naprawde wdzieczne bezawaryjne ciche i ekonomiczne autko osiągi nie zabijają ale te 140km/h spokojnie na autostradzie poleci. skrzynia automatyczna cvt świetna pamiętajcie to nie VW czy inne Gó-na to auto to najbardziej dopracowany zegarek POLECAM
~woka
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Reklama robi swoje. Małolaty na nią sie nabierają ( niektóre wyrażenia jak: odlotowy, ludzie sie oglądają). To samochód tej samej półki co Opel, Renault, Puegot, Ford, Toyota, etc. Ja sie nie zachwycam. Minus - widoczność z przodu a w zasadzie jej brak, widzisz tyle jakbyś jechał tanim samochodem. Do limuzyny mu daleko ( a mogło byc tak blisko) ma na mysli - sedan. Hetback - wygląd tylko dla młodzieży.
~Peppek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Od razu zaznaczam że jeżdżę modelem sedan. To zupełnie inne auto niż wersja 5 drzwiowa. Stylistyka może mniej ciekawa ale komfort jazdy znacznie lepszy ze względu na wielowahaczowe zawieszenie z tyłu i większy rozstaw osi (większy nawet niż w Accordzie sedan). Wspaniały komfortowy samochód dla 3-4 osobowej rodziny. Troszkę za mały bagażnik ale da radę. Osiągi i spalanie wogóle do siebie nie przystają. Moc 140 km + 6 stopniowa skrzynia to...
~Paneth
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Honda służyła mi dzielnie i niezawodnie przez ponad 6 lat i około 85 tys km. Nigdy nie było problemów z uruchomieniem silnika, nawet w największe mrozy. Oleju nie wzięła nawet kropli. Nie miałem żadnych problemów z elektroniką, skrzynią biegów, czy silnikiem. Nie jest to auto doskonałe (o problemach piszę dalej), ale z pewnością jest świetnym wyborem dla niedużej rodziny, która ma nieduży budżet na zakup i utrzymanie auta.
~Onsl0w
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto kupione używane od pierwszego właściciela, tak trochę przypadkiem, bo nie "polowałem" konkretnie na Hondę. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z jego zakupu. Auto jest dynamiczne, prowadzi się komfortowo a miejsca dla zestawu 2+1 jest aż nadto. Przy cyklu mieszanym bez problemu mieszczę się w 6,4 l/100. Mam nadzieję, że w wyniku dalszego użytkowania "Hondzi" zdania nie zmienię, a jak na razie jest super.
~Gringo
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Autko w najbogatszej wersji z tego roku, a jednak trochę gorzej ze spasowaniem i wyposażeniem niż w poprzedniej astrze H cosmo. Ogólnie liczyłem na niezawodność i jest OK. Z denerwujących rzeczy należy wspomnieć o braku regulacji lędźwiowej, lakierze rysującym się od patrzenia, słabym wyciszeniu. Z plusów wygodne, szerokie fotele z dobrym trzymaniem bocznym, świetna kierownica, przyjemne zawieszenie i hondowski VTEC.
~zwykły
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Żeby sprzedać auto za 65 tys. złotych trzeba na czymś oszczędzić. Kłopot jest jedynie taki, że jest to marka HONDA, ktora powinna być genialna a tak nie jest. Może gdyby auta składane były w Japonii a nie w Turcji czy Anglii byłoby ciut lepiej. Daje 4 bo auto mi się od początku podobało. Niesmak tworzą usterki. Nie kupiłbym tego auta drugi raz, bo jaki jest sens jeżdzić cały czas takimi samymi typami samochodów?
~kornel
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Kolejny mój "japończyk" - choć pierwsza honda (wcześniej: toyota, nissan, mitsubishi). Wcześniejsze doświadczenia doskonałe, mam nadzieje na takie same w tym przypadku. Interesujące są nowatorskie rozwiązania w silniku i układzie jezdnym. Sama sylwetka - to kwestia gustu - ale mnie się podoba. Stosunkowo bogate wyposażenie. Samochód interesujący, klasyczny, choć bagażnik stosunkowo nie za duży.
~Michał
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ciężko się doczepić; Gdyby honda miała ponownie model tak wyglądający ale z autometem - nie wahałbym się przed ponowym wyborem tej marki; Brak automatu na pryzwoitym poziomie plus kosmiczne kształty nowych modeli bardzo zniechęcają. Wersja VIII Civice (sedan) to jeden z najlepszych wyborów (miałem poprzednio również cvica) i nie żałuję wyboru;
~king
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Wersja sedan-EXECUTIVE czyli max wyposażenie łącznie z szyberdachem.Jest to 7 nowy samochód japoński Poprzednio było 6 Toyot/nadal mam Avensisa/Zaryzykowałem zmianę marki i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony.Kolor czarny trochę daje się we znaki ale ma wygląd. Jedyny minus to bagażnik 375 l. jak na sedana to trochę mało.Ale mnie na 2 osoby wystarcza.
Honda Civic VIII Sedan