Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (95) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~abalazy
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Świetnie prowadzący się po polskich drogach auto, pomimo dużego przebiegu nie generujące żadnych kosztów - jedyne co było nie eksploatacyjne to chłodnica ok 160k km - koszt z robocizna 450 zl
~Ralfg4
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Całkiem przyzwoite auto wyróżniające się stylistyką bogatym wyposażeniem i niezłym silnikiem. Reszta bardzo przeciętna i nie różniąca się od całej reszty. Bez zachwytu - dobry samochód.
~rejek64@o2.pl
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Pomimo drobnych wad wyżej opisanych, maławego bagażnika i mega chorego zapisu w gwarancji (stłuczka powoduje utratę gwarancji, mam na potwierdzenie tego pismo od Hondy Polska) jest to super samochód
~git
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Powinna być jeszcze (opinia Bardzo dobrze) i taką bym wystawił samochód ponad przeciętny. Nie wiedział że aż tak mi się spodoba szczególnie ten 1,8 -ale uważam że akurat to jest w nim naj.....
~Krzysztof
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
Jestem niesamowicie zadowolony z tego samochodu, elegancki w środku, bardzo wygodny w użytkowaniu i bezawaryjny. Bardzo ekonomiczny i do tego bardzo fajnie się prezentuje.
~WronyM
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Świetny samochód. Od nowości w rodzinie, tj. już 9 rok, zrobione 162 tyś. kilometrów i żadnych najmniejszych problemów, samochód jeździ jakby wyjechał z salonu.
~Daniel
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mam go od 7 miesiecy zrobilem nim 9tys km, spalanie super! dynamika.. myslalem ze przesiadka z lpg 90km na 140km bedzie robilo jakies wrazenie ale **** nie urywa..i ta RDZA podwozia:/
~bob
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Przyjemny w proadzeniu zarówno w mieście jak i podczas długich podróży. Wchodzi dość szybko na obroty jednak wówczas jest dosyć głośny. Słaby lakier. Bardzo poprawna ergonomika.
~Andrzej
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
3 samochody w jednym. Piękny sportowy kompakt, komfortowy, rodzinny samochód i zwinne, miejskie auto. Jedyny istotny minus to głośna praca silnika koło 4000 obrotów.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Sedan
7,6
9,5
~Ksawery
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Honda zachwyca pracą silnika. Wygodna do dalekiej podróży. Pakowny bagażnik. Jazda tym autem to czysta przyjemność. Oszczędna w konsumpcji paliwa.
Honda Civic VIII Sedan