Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (95) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ptak
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bezawaryjne i z małym spalaniem (jak na 1.8) auto. Komfortowe i dające radość z jazdy. Minus za "miękką" blachę i delikatną powłokę lakierniczą.
~stasek_byrcyn-gasienica
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Solidny ,bezawaryjny i dobrze prezentujacy sie japonczyk.Nie mam z ni zadnych problemow.Dynamiczny i przestrzenny w srodku. Solidna japonska robota.
~cinek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
za ta cene i jak na tak zbajerzony samochod mysle ze jest w porzadku choc nie mozna pominac usterek. Wiadomo ze nie jest to i nigdy nie bedzie mercedes.
~etomee
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Udane połączenie rodzinnej limuzynki ze sportowym duchem i elegancją. Im dłużej jeżdżę tym bardziej mi się podoba. To auto jest poprostu fajne.
~Jarson
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto świetne w prowadzeniu przyjemne i jedyne co można sie doczepić to do bagażnika pare litrów więcej może sie przydać
~Adam
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie zgrabny samochodzik dla małej rodziny 2+1. NIe jest to klasa wyższa ale też nie ustępuje na trasie szybszym od siebie.
~ted
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
slaby silnik 1,8 duzo pali malo elastyczny honda majac zaciecie sportowe powinna montowac silniki z turbodoladowaniem
~Jacek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie auto ładne i przyjemne w środku.Trochę mało miejsca w bagażniku jak na jego rozmiar,z powodu chowających się zawiasów klapy.
~mumrak@wp.pl
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jeżdzi się przyjemnie i miło. Trochę sportowej dzikości i jednocześnie komfortu. Wyprzedzanie jest przyjemnością.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Sedan
7,6
9,5
~moris0
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
tak na 5-, po miesiącu mam przyjemne wrażenia, a jak zabieram sią za wyprzedzanie to mi się często uśmiech pojawia na twarzy
Honda Civic VIII Sedan