Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (95) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~501
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
sedan 1.8, bardzo dobry silnik, zawieszenie + prowadzenie, seryjnie vsa i w końcu rds, moim zdaniem tylko czarny, ładnie zaprojektowane wnętrze z prędkościomierzem na górze pod szybą. Nie mam się do czego przyczepić. Zupełnie. Zero napraw. 24.6.2010, przegląd po 3 latach 50tys km - stan idealny, koniec gwarancji. Ale jeśli np. ktoś chciałby kupić . . .
~Dominik
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dobre autko, wiem, że wyposażenie i warunki gwarancji są też dobre, np. gwarancja 3 letnia obejmuje amortyzatory i np. 5 lat na cały układ wydechowy. Nowy Fiat Bravo 1 milion km gwarancji, ale w salonie mi powiedzieli, że amortyzatory to tak 40 tyś km, bo to element co się zużywa w trakcie eksploatacji!
~Jerzy
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Największą zaletą tego modelu jest niezawodność.Poprzednim modelem przejechałem 160 000 kilometrów.W okolicach 120 000 wymieniłem klocki hamulcowe i to wszystko. Oczywiście auto było regularnie serwisowane. Teraz mam przejechane 41 000 i nic nie zapowiada wystąpienia usterek.
~Wojtek z Łodzi
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Po Nissanie Almerze, którą oceniam bardzo wysoko jest to moja pierwsza Honda. Do tej pory nie czuje się w żaden sposób rozczarowany. Civic sedan spełnia moje oczekiwania. Przy posiadanych wymiarach (duże auto jak na klasę średnią niższą) mogłoby mieć większy bagażnik.
~Adam
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo udany model Hondy,ładny i niezawodny.Swietnie się prowadzi,godny polecenia i warty każdych pieniędzy. Honda lubi wysokie obroty ale przy delikatnej jeździe silnik jest cichutki i ekonomiczny.Przy obrotach koło 3 t , robi się sportowy.
~Ad
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Zależy co się oczekuje od auta. Jeżdże w 90% sam. Auto dynamiczne, jak chcę to oszczędne. Nie sprawia kłopotów. Można się doczepić i wyliczać elementy do udoskonalenia, ale to ma miejsce w każdym samochodzie.Polecam. Dla rodziny może być kłopot z bagażnikiem
~jarek z
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
fajne autko, troche bym tu koni mech dorzucil. zeby bylo dynamicznie trzeba go wkrecac na wyzsze obroty. wytarta tapicerka to zenada. wyglada jak w duzym fiacie. ze wzgledu na kaske wstawilem lpg 4 gen. i silnik radzi sobie z tym bez problemow.
~Maciek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Niezłe auto. Przy wyborze samochodu, a miałem ten komfort, że mogłem w ramach budżetu wybrać sobie służbówkę, kierowałem się głównie skrzynią - miał być automat i do tego dostępny niemal od ręki. Zatem padło na Hondę. Póki co jestem zadowolony.
~Przemo
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo dobry samochod np do wyjazdow sluzbowych na dlugie trasy. W miescie troche przydlugawy czasem ciezko zaparkowac ale to chyba normalne :). Fantastyczny silnik osiagi jak 2 litrowy spalanie na poziomie silnikow 1,4 a nawet lepiej :)

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adyn
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Na prawdę bardzo udany samochód. Mankamentem jest może średniej wielkości bagażnik (380l) nie nie traktuję go jako wady, gdyż kupując ten samochód wiedziałem o tym, i na razie na moje potrzeby jest on wystarczający. Dlatego ocena 5.0
Honda Civic VIII Sedan