Lista ocen Honda Civic X (80) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaro
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Poza materiałami eksploatacyjnymi podlegającymi normalnemu zużyciu zgodnymi z harmonogramem obsługi ASO) wymieniłem po 45tys. klocki ham. tył, po 100 tys. klocki ham. tył , po 90 tys. klocki hamulcowe przód. i po 110 tys. pióra wycieraczek.
~Hondziarz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Czujniki parkowania piszczą i Aso nie może z tym nic zrobić, klekocze tłumik z przodu przy rozruchu na ciepło- Aso też sobie z tym nie radzi, stuka fotel przy opuszczaniu. Czasem coś zaskrzypi, ale montaż jak pisałem jest okey, lepiej niż w poprzedniku.
~Paweł
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mam nadzieję, że to choroba wieku dziecięcego ale mam nieprzyjemnie piszczące hamulce. Nie zawsze działają również ikonki świateł choć same światła są włączone to ikonki tego nie sygnalizują. Zgłoszę to na wizycie w serwisie.
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie było póki co, mam nadzieje że Honda utrzyma legendarną niezawodność poprzednich modeli- Miałem Civic- a Ufo, CRV III i w nich przez kilka lat użytkowania co najwyżej wymieniłem żarówkę, więc trzymam kciuki i za tego :)
~Andrzej
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Niedoróbki w montażu uszczelek na plastikach przy tylnych szybach, pękająca czarna plastikowa nakładka ramki przedniej szyby od strony kierowcy. Za ten ewidentny bubel serwis zażądał 1082 zł
~Kstgach
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Na gwarancji wymieniono czujniki parkowania z przodu, stelaż fotela, zaktualizowano garmina, ponieważ nie działał gps, polakierowano wewnętrzne ramki drzwi, ze względu na punktową korozję.
~adrian1989
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Po kilku tygodniach samochód zaczyna wszędzie trzeszczeć. Tylna plastikowa pokrywa bagażnika jest za blisko szyby i wystarczy trochę głośniej posłuchać muzyki, żeby zaczęła własnie o nią udrzeć.
~Piotr
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Cała masa drobnych usterek. Mało co w tym samochodzie działa poprawnie. Czujniki parkowania żyją swoim życiem, podobnie czujnik deszczu i AHB, klimatyzacja brzęczy - jakoś wykonania tragiczna.
~dominiq_hiena
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Pare pierdol do wymiany na gwarancji , jak czujniki parkowania z przodu, czy rurka klimatyzacji. Jednak na każdej naprawie auto zastępcze zawsze podstawione wiec nie mogę się czepiać
Dziennik kosztów dla Honda Civic X
7,6
~Robert
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
trzeszczące elementy wnętrza (ASO spokojnie sobie z tym radzi) piszczące (bardzo) hamulce wycieraczki automatyczne gdzie automat zwykle działa sobie jak chce, wbrew logice.