Lista ocen Honda Civic X (80) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henry
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Drobnostki ..... Które i tak nie pasują do samochodu za 100tys PLN... Nie mówiąc o japońskiej .....właśnie może dlatego że to nie japońska a angielska robota...
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Przyjaciele mają od lat Civic VIII, CR-V i Civic IX Tourer i podobnie jak nasze Mazdy, są bardzo mało awaryjne. Jak coś się stanie to drobnostki, które łatwo naprawić.
~Tomek z Warszawy
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Póki co żadnych, oby tak dalej. Z drugiej strony jakoś mnie to nie martwi ponieważ przedłużyłem gwarancję do 5 lat, co polecam chociażby dla komfortu psychiczne :)
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Przez moment nie działała kamera cofania, sama się naprawiła po kilku dniach. Przy odpadach deszczu i małej prędkości włączają się przednie czujniki parkowania.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jeśli wiesz ze system samochody jest troch wolny i przestarzali to nie można się doczepić. Android Auto i Apple car działają przez Kable
~Dark
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Brak awarii, na gw. wymieniona przednia atrapa ze względu na czujniki parkowania które podczas deszczu stawały się "zbyt czułe\nadwrażliwe".
~Czarek P
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
dziwne odgłosy dochodzące z kokpitu, klapy bagażnika , słaba klimatyzacja ( akcja serwisowa powtarzana dwa razy)
~adamma
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Przy niższych temperaturach pojawiły się trzeszczące plastiki. Na szczęście udało mi się to wyeliminować, ale niesmak pozostał.
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Problem z tempomat nie został usunięty, inne zrobiazki również są zbywane, tak więc servis oceniam bardzo nisko.
Dziennik kosztów dla Honda Civic X
7,6
~Iro_executive
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Przednie Czujniki parkowania przy deszczu wariują, Honda o tym wie i mają coś z tym zrobić...ale jeszcze nie wiadomo co.